Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

Wiaty przystankowe w sołectwie Kwiatonowice

Środki finansowe Województwa Małopolskiego za wyróżnienie w konkursie Najpiękniejsza Małopolska Wieś zostały przeznaczone na utworzenie wiaty przystankowej w sołectwie Kwiatonowice. Całkowity koszt wiaty to 12 750 zł.
   

Zakończyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości

Obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości, które odbyły się 10 listopada w WDK w Dominikowicach, i akademia w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Dominikowicach dała początek uroczystości z okazji 11go Listopada w naszej gminie.
   

Ćwiczenia Strażaków Gminy Gorlice

Strażacy Gminy Gorlice ćwiczyli na STEMIKU w Klęczanach Pożar hali produkcyjnej Firmy STEMIK wytwarzającej produkty ze stali był głównym założeniem przeprowadzonych w sobotę 6 listopada 2021 manewrów ratowniczo-gaśniczych strażaków Gminy Gorlice.
   

Przerwa techniczna w obsłudze systemu dowodów osobistych

W dniu 05 listopada 2021 r. od godziny 11:00 nastąpi przerwa techniczna w obsłudze systemu dowodów osobistych w związku z wdrożeniem e-dowodu zawierającego odciski palców.

PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW ORAZ WYDAWANIE DOWODÓW OSOBISTYCH DO GODZ 11:00
   

Narodowy Spis Powszechny - telefoniczne badanie kontrolne

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniach od 12 do 24 listopada br. w całej Polsce zostanie przeprowadzone badanie kontrolne mające na celu oszacowanie błędu pokrycia i ocenę jakości danych pozyskanych
w niedawno zakończonym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021
   

Kolejna inwestycja oddana do użytku

Zakończony został drugi etap budowy chodnika wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 977 w Stróżówce, tym razem o długości 453,7 mb.
Koszt inwestycji wyniósł 658 500 zł. Zadanie, po równo w kwocie 329 250 zł współfinansowane zostało przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie  oraz ze środków własnych Gminy Gorlice.
Pragniemy serdecznie podziękować za pomoc i zaangażowanie w realizacji inwestycji Marszałkowi Województwa Małopolskiego – Witoldowi Kozłowskiego oraz Radnej Województwa Małopolskiego – Jadwidze Wójtowicz.
   

Setne urodziny Pani Małgorzaty Gawlik

29 października 2021 r. swoje setne urodziny obchodzi Pani Małgorzata Gawlik. Z tej okazji wizytę Jubilatce złożyli Wójt Gminy Gorlice - Jan Przybylski, oraz Zastępca Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej - Aneta Stępień, składając kwiaty oraz życzenia wszelkiej pomyślności na dalsze lata, jak również list gratulacyjny od Premiera Rady Ministrów - Mateusza Morawieckiego oraz od Wojewody Małopolskiego - Łukasza Kmity.
   

14 795 200 zł na inwestycje w Gminie Gorlice w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.

25 października br. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim Delegatura w Nowym Sączu, Wójt Gminy Gorlice – Jan Przybylski odebrał promesę w wysokości 14 795 200 zł z rąk Wojewody Małopolskiego – Pana Łukasza Kmity. Promesa ta pochodzi z pierwszej edycji Programu Inwestycji Strategicznych – Rządowego Funduszu Polski
   

Dotacja z na urzadzenie terenów zielonych przy WDK w Kwiatonowicach

Gmina Gorlice pozyskała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na urządzenie trenów zielonych przy Wiejskim Domu Kultury w Kwiatonowicach. Wartość zadania to 25 114,86 zł, w tym kwota dotacji 7 534,45 zł.

Opinia mieszkańców na temat jakości życia w Gminie - ankieta

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej jakości życia w Gminie.

Ankieta dostępna pod adresem:


https://docs.google.com/forms/d/1VZ7QBNhdVnypKNBsKvLKOXxN-M9HIqct9jhhyp69viE/edit
« [1] ... [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] ... [29] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny