Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Programu „MALUCH+”

Programu „MALUCH+” 2022-2029 - Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3
   

Gminny Festiwal Piosenki Małolat

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dominikowicach była organizatorem Gminnego Festiwalu Piosenki Małolat. Tegoroczna edycja zgromadziła zespoły uczniów klas I - III z terenu całej Gminy Gorlice.

Ogłoszenie Wójta Gminy Gorlice - konsultacje Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Wójt Gminy Gorlice ogłasza, że w dniach od 10 stycznia do 1 lutego 2023 roku odbędą się konsultacje z organizacjami pozarządowymi, w przedmiocie zaopiniowania projektu programu współpracy Gminy Gorlice z organizacjami pozarządowymi  i innymi podmiotami, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2023 rok.

Ponowny Apel do Mieszkańców. Uwaga wilki

Drodzy Mieszkańcy,
w związku z pojawiającym się sygnałami dotyczącymi obecności wilków na terenie naszej Gminy
szczególnie w przypadku miejscowości SZYMBARK – PRZYSIÓŁEK WIATRÓWKI, prosimy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie poniższych zasad !

Apel do mieszkańców ! Uwaga wilk

Drodzy Mieszkańcy, w związku z pojawiającym się sygnałami dotyczącymi obecności wilków na terenie naszej Gminy szczególnie w przypadku miejscowości BYSTRA, prosimy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie poniższych zasad!
   

Dzień Św. Mikołaja w Gminie Gorlice

6 grudnia 2022 r. Jan Przybylski Wójt Gminy Gorlice wraz z dyrektor Oświatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego odwiedzili dzieci przedszkolne i poczęstowali je słodyczami

Licytacja ustna samochodu Volkswagen Transporter T4 Diesel 2.6t,

Wójt Gminy Gorlice ogłasza licytację ustną na sprzedaż samochodu VOLKSWAGEN  Transporter T4 Diesel 2.6t, s, stanowiącego własność Gminy Gorlice.

Zapewnienie podstawowej dostępności Szkół Podstawowych w Bystrej i Zagórzanach projektu Dostępna Szkoła

Gmina Gorlice realizuje przedsięwzięcie grantowe pn. „Zapewnienie podstawowej dostępności Szkół Podstawowych w Bystrej i Zagórzanach zlokalizowanych w Gminie Gorlice”, na które otrzymała dofinansowanie w kwocie 1.350.000 zł. Zadanie jest realizowane w ramach projektu Dostępna Szkoła, finansowanego ze środków EFS w ramach programu PO WER IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa. Projekt Dostępna Szkoła jest realizowany przez Fundację Fundusz Współpracy w partnerstwie z Fundacją Instytut Rozwoju Regionalnego.


   

Przybudowa drogi powiatowej w Kwiatonowicach.

Trwają prace związane z przebudową drogi powiatowej w miejscowości Kwiatonowice, polegające na budowie ścieżki pieszo rowerowej w ciągu drogi powiatowej oraz m.in poszerzenia jezdni.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] ... [42] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny