Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

Setne urodziny Pani Małgorzaty Gawlik

29 października 2021 r. swoje setne urodziny obchodzi Pani Małgorzata Gawlik. Z tej okazji wizytę Jubilatce złożyli Wójt Gminy Gorlice - Jan Przybylski, oraz Zastępca Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej - Aneta Stępień, składając kwiaty oraz życzenia wszelkiej pomyślności na dalsze lata, jak również list gratulacyjny od Premiera Rady Ministrów - Mateusza Morawieckiego oraz od Wojewody Małopolskiego - Łukasza Kmity.
   

14 795 200 zł na inwestycje w Gminie Gorlice w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.

25 października br. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim Delegatura w Nowym Sączu, Wójt Gminy Gorlice – Jan Przybylski odebrał promesę w wysokości 14 795 200 zł z rąk Wojewody Małopolskiego – Pana Łukasza Kmity. Promesa ta pochodzi z pierwszej edycji Programu Inwestycji Strategicznych – Rządowego Funduszu Polski
   

Dotacja z na urzadzenie terenów zielonych przy WDK w Kwiatonowicach

Gmina Gorlice pozyskała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na urządzenie trenów zielonych przy Wiejskim Domu Kultury w Kwiatonowicach. Wartość zadania to 25 114,86 zł, w tym kwota dotacji 7 534,45 zł.

Opinia mieszkańców na temat jakości życia w Gminie - ankieta

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej jakości życia w Gminie.

Ankieta dostępna pod adresem:


https://docs.google.com/forms/d/1VZ7QBNhdVnypKNBsKvLKOXxN-M9HIqct9jhhyp69viE/edit
   

Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – granty PPG

Wójt Gminy Gorlice informuje, że Gmina ma możliwość aplikowania o środki finansowe w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – granty PPGR”

Ogłoszenie Wójta Gminy Gorlice - konsultacje Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Wójt Gminy Gorlice ogłasza że w dniach od 20 października do 01 listopada 2021 r. odbędą się konsultacje w przedmiocie zaopiniowania projektu programu współpracy Gminy Gorlice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok
   

Projekt uproszczonego planu urządzenia lasu

Od 12 października 2021 r. do 10 grudnia 2021 r. w Urzędzie Gminy Gorlice ul. 11 – go Listopada 2 pok. nr 6 do publicznego wglądu został wyłożony projekt uproszczonego planu urządzenia lasu na lata 2022 – 2031, stanowiący mienie komunalne Gminy Gorlice.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty
   

Rehabilitacja pocovidowa w „Uzdrowisku Wysowa” S.A.

W „Uzdrowisku Wysowa” S.A. w Wysowej-Zdroju została uruchomiona rehabilitacja pocovidowa, która jest finansowana w całości przez NFZ. Są wolne terminy na ten rok.

Rewitalizacja linii kolejowej Gorlice – Jasło - spotkanie informacyjne

W ramach realizacji projektu pn.: „Rewitalizacja linii kolejowej nr 108 na odc. Gorlice – Jasło celem usprawnienia połączenia Kraków – Jasło wraz z rewitalizacją linii kolejowej nr 110 i budową łącznicy pomiędzy ww. liniami” 18 października 2021 o godz. 17:30 odbędzie się spotkanie informacyjne online dotyczące celów i założeń projektu.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] ... [28] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny