Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

Rekrutacja do projektu „Złap za STER!”

Projekt „Złap za STER!” skierowany jest do osób mieszkających i/lub pracujących na terenie Małopolski i znajdujących się w określonej sytuacji.
   

Uroczysta gala krwiodawców w Szymbarskim kasztelu

W czwartek 25 listopada br. krwiodawcy ziemi gorlickiej spotkali się na uroczystej gali w Szymbarskim kasztelu

Oferta pracy w WTZ

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bielance poszukują pracownika na stanowisko konserwator. Wymagane dokumenty  należy dostarczyć do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bielance w terminie do 31 grudnia 2021 r.

Przerwa w dostawie wody w miejscowości Ropica Polska

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, dziś tj. 25.11.2021 (czwartek) od godziny 8:00 do godzin popołudniowych, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców w miejscowości Ropica Polska – Ropica Góry (naprzeciw wodociągów).

Za utrudnienia przepraszamy.
   

Wiaty przystankowe w sołectwie Kwiatonowice

Środki finansowe Województwa Małopolskiego za wyróżnienie w konkursie Najpiękniejsza Małopolska Wieś zostały przeznaczone na utworzenie wiaty przystankowej w sołectwie Kwiatonowice. Całkowity koszt wiaty to 12 750 zł.
   

Zakończyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości

Obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości, które odbyły się 10 listopada w WDK w Dominikowicach, i akademia w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Dominikowicach dała początek uroczystości z okazji 11go Listopada w naszej gminie.
   

Ćwiczenia Strażaków Gminy Gorlice

Strażacy Gminy Gorlice ćwiczyli na STEMIKU w Klęczanach Pożar hali produkcyjnej Firmy STEMIK wytwarzającej produkty ze stali był głównym założeniem przeprowadzonych w sobotę 6 listopada 2021 manewrów ratowniczo-gaśniczych strażaków Gminy Gorlice.
   

Przerwa techniczna w obsłudze systemu dowodów osobistych

W dniu 05 listopada 2021 r. od godziny 11:00 nastąpi przerwa techniczna w obsłudze systemu dowodów osobistych w związku z wdrożeniem e-dowodu zawierającego odciski palców.

PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW ORAZ WYDAWANIE DOWODÓW OSOBISTYCH DO GODZ 11:00
   

Narodowy Spis Powszechny - telefoniczne badanie kontrolne

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniach od 12 do 24 listopada br. w całej Polsce zostanie przeprowadzone badanie kontrolne mające na celu oszacowanie błędu pokrycia i ocenę jakości danych pozyskanych
w niedawno zakończonym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021
   

Kolejna inwestycja oddana do użytku

Zakończony został drugi etap budowy chodnika wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 977 w Stróżówce, tym razem o długości 453,7 mb.
Koszt inwestycji wyniósł 658 500 zł. Zadanie, po równo w kwocie 329 250 zł współfinansowane zostało przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie  oraz ze środków własnych Gminy Gorlice.
Pragniemy serdecznie podziękować za pomoc i zaangażowanie w realizacji inwestycji Marszałkowi Województwa Małopolskiego – Witoldowi Kozłowskiego oraz Radnej Województwa Małopolskiego – Jadwidze Wójtowicz.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] ... [28] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny