Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Harmonogram zebrań wiejskich na terenie Gminy Gorlice - jesień 2022

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH NA TERENIE GMINY GORLICE JESIEŃ 2022 r. 
   

Profilaktyka jodowa - broszura informacyjna

Przedstawiamy ulotkę informacyjną Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącą profilaktyki jodowej.

Wydawanie tabletek jodku potasu w przypadku zaistnienia konieczności jego przyjęcia będzie następowało w określonych punktach na terenie gminy.


W razie wystąpienia zagrożenia - lokalizacja punktów wydawania preparatu jodowego na terenie Gminy Gorlice

INFORMACJA W RAZIE WYSTĄPIENIA ZAGROŻENIA

Mając na uwadze bieżącą sytuację w zakresie bezpieczeństwa radiacyjnego, związaną z wojną w Ukrainie, w razie konieczności podania dla ludności preparatu stabilnego jodu, gmina Gorlice podaje lokalizację punktów wydawania preparatu jodowego na terenie naszej gminy:


   

Remont drogi gminnej Szymbark Dół - do lasu.

UWAGA !
W związku z rozpoczęciem prac związanych z remontem drogi gminnej nr 270617K Szymbark – Dół do lasu w km 0+005 - 0+924 (dz. ew.1220/1) w ramach modernizacji sieci drogowej na terenie Szymbarku informuję, że od dnia 30 września 2022 roku do dnia 29 października 2022 roku przejazd drogą będzie utrudniony.

Trzecia licytacja samochodu specjalnego marki IFA

Wójt Gminy Gorlice ogłasza trzecią licytację ustną na sprzedaż samochodu specjalnego marki IFA, model W50 10.6t, wersja W50L, stanowiącego własność Gminy Gorlice.
   

Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych.

W sobotę 24 września 2022 roku na stadionie sportowym w Nowym Wiśniczu rozegrane zostały VII Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze.

Informacja

Informuję o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy w 2023 r.
   

Uwaga czad!

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.
Tlenek węgla to bardzo trujący gaz. Nie jest on wyczuwalny przez ludzkie zmysły. Tlenku węgla NIE usłyszysz! NIE zobaczysz! NIE poczujesz!
   

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkarskiej o Puchar Złotego Kiwona - zmiana meczy

DRODZY KIBICE !!!

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych – turecki zespół Milas Belediye Spor w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w Międzynarodowym turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Zlotego Kiwona, który rozpocznie się już jutro na Hali Sportowej w Kobylance.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] ... [37] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny