Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Informacja dotycząca rejestracji podmiotów w zakresie produkcji pierwotnej, sprzedaży bezpośredniej i handlu detalicznego

Informacja Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Gorlicach dotycząca obowiązku rejestracja podmiotów prowadzących działalność w zakresie produkcji pierwotnej, sprzedaży bezpośredniej oraz rolniczego handlu detalicznego żywności pochodzenia roślinnego

Informacja dla podmiotów prowadzących działalność zywieniową w związku z sezonem letnim

Informacja Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Gorlicach dla podmiotów prowadzących działalność żywieniową  w związku z  sezonem letnim oraz organizacją różnego rodzaju imprez kulturalnych, festynów, pikników, itp.

   

Program "Czyste Powietrze+" - nowe zasady, nowe korzyści, nowe możliwości

W cieszącym się dużą popularnością i stale rozwijanym programie „Czyste Powietrze” zostanie zastosowane nowe rozwiązanie finansowe, które będzie bardzo korzystne dla nowych beneficjentów.
   

Przerwa w dostawie wody w Klęczanach i Kobylance

18 lipca (poniedziałek) w związku z awarią sieci wodociągowej MPGK na terenie Gorlic, nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach Klęczany i Kobylanka.
Przewidywany czas przerwy w dostawie wody w godz.  8.30 – 14.00.

Trzecia licytacja samochodu SUZUKI Grand Vitara

Wójt Gminy Gorlice ogłasza trzecią licytację ustną na sprzedaż samochodu SUZUKI Grand Vitara 2.0 MR’05 stanowiącego własność Gminy Gorlice. Licytacja odbędzie się w Urzędzie Gminy Gorlice w dniu 8.07.2022 r.
   

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW wsi BYSTRA oraz ROPICA POLSKA

W związku z występowaniem wysokich temperatur, które spowodowały suszę, a tym samym obniżenie poziomów wód powierzchniowych i gruntowych, uprzejmie proszę mieszkańców wsi Bystra rejon Pasternik oraz Ropica Polska rejon Magdalena i Zamkowa o NIEPODLEWANIE TRAWNIKÓW, UPRAW ROLNYCH, NIENAPEŁNIANIE BASENÓW itp.
Proszę o oszczędne gospodarowanie wodą, gdyż istnieje zagrożenie wystąpienia jej braku.

                                    Wójt
                                /-/ Jan Przybylski
   

Wakacyjna akcja honorowego krwiodawstwa

Kluby HDK PCK przy OSP w Kwiatonowicach, OSP w Kobylance oraz OSP w Moszczenicy zapraszają na wakacyjną akcję Honorowego Krwiodawstwa.

Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona 3 lipca 2022 r. (niedziela) w Wiejskim Domu Kultury w Kwiatonowicach w godzinach 9:00 - 12:30.

SPOTKANIE INFORMACYJNE dotyczące projektu „System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach”

Zapraszamy na SPOTKANIE INFORMACYJNE 28 czerwca 2022 r. o godz. 11:00 dotyczące projektu „System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Możliwość otrzymania 18 500 zł na usługi rozwojowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] ... [33] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny