Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości o powierzchni 0,3045 ha, położonej w miejscowości Kobylanka. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym i gospodarczym.
   

Pieniądze na zakup komputera dla dziecka z rodziny rolniczej

Rodzina prowadząca gospodarstwo rolne, w skład której wchodzi co najmniej dwoje dzieci w wieku szkolnym, które nie ukończyły 18-ego roku życia może ubiegać się od dofinansowanie zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego do kwoty 1 500 zł.
Wnioski o dofinansowanie zakupu komputera można składać do Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 30 grudnia 2020 r.

Dofinansowanie do wymiany kotłów - uzupełnienie naboru

Gmina Gorlice zaprasza mieszkańców do składania deklaracji uczestnictwa.

Dofinansowanie można uzyskać na:

  • wymianę starych kotłów, pieców, urządzeń grzewczych wykorzystujących paliwa stałe (drewno, węgiel), na źródła ciepła z certyfikatem Ecidesign, wykorzystujące biomasę (pelet) lub ekogroszek;
  • wykonanie wewnętrznych instalacji w budynku, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania nowego systemu ogrzewania.

UWAGA: Nie ma możliwości ubiegania się o dofinansowanie na kocioł gazowy.

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych

W związku przystąpieniem do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych zwracamy się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie ankiet: „Problemy społeczne w opinii mieszkańców” i „Równość szans kobiet i mężczyzn”.
   

„Aktywizacja zawodowa kluczem do sukcesu !”

Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie „Aktywizacja zawodowa kluczem do sukcesu !”.
Celem głównym projektu jest doprowadzenie do uzyskania i utrzymania zatrudnienia osób pozostających bez pracy.

Dołącz do zespołu małopolskich szpitali tymczasowych!

Dołącz do zespołu małopolskich szpitali tymczasowych i innych placówek ochrony zdrowia leczących chorych na COVID-19!
Zachęcamy do współpracy personel medyczny i wolontariuszy posiadających uprawnienia medyczne bądź inne, istotne z punktu widzenia skompletowania zespołu szpitali tymczasowych i placówek najmocniej zaangażowanych w walkę z epidemią.
   

PROGRAM „WSPIERAJ SENIORA”

Gmina Gorlice poprzez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, bierze udział w realizacji przedsięwzięcia pod nazwą „WSPIERAJ SENIORA”.
Program skierowany jest do osób powyżej 70 roku życia, które w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu i nie są w stanie zabezpieczyć sobie artykułów podstawowej potrzeby.

Program aktywności fizycznej „8 tygodni do zdrowia”

Narodowy Fundusz Zdrowia wspólnie z Ministerstwem Zdrowia oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym  zapraszają do udziału w programie aktywności fizycznej „8 tygodni do zdrowia”.
   

Przedłużony termin naboru wniosków dla rolników poszkodowanych przez COVID-19

Do 7 października 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o wsparcie od tych rolników, których gospodarstwa zostały szczególnie dotknięte kryzysem COVID-19. Maksymalna kwota pomocy dla rolnika nie może przekroczyć 7 tys. euro.

Zawiadomienie

Zawiadomienie Burmistrza Miasta Gorlice w związku z realizacją zdania "Budowa kanalizacji sanitarnej w ramach zadania Budowa strefy przemysłowej w Gorlicach ul. Zakole"
« [1] ... [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] ... [40] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny