Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

Organizacja pracy w Urzędzie Gminy

OGŁOSZENIE
W sprawie zasad wykonywania zadań publicznych w Urzędzie Gminy Gorlice, z uwzględnieniem ograniczeń w funkcjonowaniu Urzędu, w związku z trwającym stanem epidemii
   

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Wszystkim Sołtysom
serdeczne życzenia pomyślności, satysfakcji z pracy na rzecz lokalnych środowisk, oraz odwagi i sukcesów w rozwiązywaniu codziennych problemów składa Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Skowron oraz Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski

Sprzedaż nieruchomości w Kobylance

Dyrektor Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ogłasza publiczny I nieograniczony przetarg ustny (licytację) na sprzedaż nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa położonej  w Kobylance nr 1060/2
   

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełnienia marzeń, pasma nieustających sukcesów, by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się docenione, życzy Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski oraz Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Skowron.

Uwaga oszuści !

W związku z niepokojącymi informacjami, jakie do nas dotarły, dotyczącymi wizyt nieznanych osób u mieszkańców Stróżówki, podających się za pracowników Urzędu Gminy Gorlice proponujących montaż instalacji Odnawialnych Źródeł Energii informujemy, że pracownicy Urzędu Gminy nie odwiedzają mieszkańców z taką ofertą! 

Prosimy wszystkich mieszkańców naszej Gminy o czujność i ewentualnie zgłaszanie takich przypadków Policji.

Sprzedaż nieruchomości w Kobylance

Wójt Gminy Gorlice ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Gorlice, położonej w Kobylance.

Zarządzenie Wójta w sprawie przyznania dotacji

Wójt Gminy przyznał dotację na realizację, w pierwszym półroczu 2021 roku, zadań publicznych Gminy Gorlice z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu.


Dziękujemy za wpłaty!!

W ostatnim czasie wiele wpłat wpłynęło od organizacji pozarządowych/społecznych, instytucji i przedsiębiorców działających w regionie. Mieszkańcy także nadal pamiętają i pomagają! A skala pomocy robi wrażenie!! DZIĘKUJEMY!

   

Zmiana numerów rachunków bankowych Gminy Gorlice

Od 1 lutego 2021 r. nastąpiła zmiana numerów rachunków bankowych Gminy Gorlice. Wpłat należy dokonywać na następujące numery rachunków bankowych...
   

Komenda Powiatowa Policji ostrzega Seniorów!

Fałszywi wnuczkowie znów uderzyli. Seniorzy bądźcie ostrożni!
Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni (27-28 stycznia 2021 roku) gorlicka Policja otrzymała kilkanaście zgłoszeń dotyczące prób wyłudzenia pieniędzy tzw. metodą na córkę (syna), która spowodowała wypadek. Niestety w dwóch przypadkach oszuści osiągnęli swój cel, a mieszkańcy naszego powiatu stracili łącznie ponad 70 tys. złotych.
« [1] ... [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] ... [40] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny