Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego

Wójt Gminy Gorlice ogłosił konkursu ofert na realizację w roku 2021 zadań z zakresu zdrowia publicznego w ramach wykonania Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice 44/2021

Projekt ARDENT dot. rozwoju obszarów wiejskich

W związku z realizacją kolejnego etapu projektu ARDENT „Advancing Rural Development through Entrepreneurship Education for Adults (2019-1-EN02-KA204-006491)” odbędą się warsztaty poświęcone tworzeniu i dopracowaniu koncepcji innowacyjnych pomysłów w zakresie rozwoju obszarów wiejskich. Zapraszamy osoby lub zespoły osób, które są zainteresowane tematyką rozwojową w odniesieniu do obszarów wiejskich.

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gorlicach w sprawie zgłoszenia gospodarstwa utrzymującego drób.

Informacja o godzinach pracy Urzędu Gminy w Wielki Piątek

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że 2 kwietnia 2021 r. (Wielki Piątek) Urząd Gminy Gorlice czynny będzie do godziny 12:00. Kasa Urzędu czynna będzie do godziny 11:30. Za utrudnienia przepraszamy !
   

Apel o niewypalanie traw

Apel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach o niewypalanie traw.

Katalog produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej

Województwo Małopolskie zaprasza do zapoznania się z Katalogiem produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej.

Komunikat dotyczący wystąpienia ptasiej grypy

W związku z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gorlicach z dnia  20 marca 2021 r. znak sprawy: PIW-ChZ./1/ - HAPAI /2021, Wójt Gminy Gorlice zawiadamia o stwierdzeniu wystąpienia grypy ptasiej na terenie miejscowości Bielanka.
Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wszystkich wytycznych Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gorlicach.

Zastępca Wójta
/-/ Magdalena Czech


Gorlice, 23 marca 2021 r.

PLEBISCYT RADIOWEJ CZWÓRKI „NIEPRZECIĘTNI 2021”

Czwórka po raz kolejny ruszyła na poszukiwania wyjątkowych osobowości – młodych ludzi, którzy tworzą niebanalne rzeczy i mają nietypowe zainteresowania. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2021” można zgłaszać do 18 kwietnia.

Ostrzeżenie! Do wód rzeki Ropy mogą przedostawać się substancje niebezpieczne

Zwracamy się z apelem o ostrożność w korzystaniu z wód rzeki Ropy płynących poniżej wylotu kanału oczyszczalni rafineryjnej, położonego na wysokości skrzyżowania DK 28 z ul. Młyńską w związku z informacją Burmistrza Miasta Gorlic dotyczącą wstrzymaniem pracy oczyszczalni ścieków byłej Rafinerii Glimar.
« [1] ... [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] ... [40] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny