Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy.
   

Uroczyste wręczenie symbolicznych czeku na rządowe dofinansowania inwestycji w Gminie Gorlice

W dniu wczorajszym (29.04.) w siedzibie Urzędu Gminy Ropa, odbyło się uroczyste wręczenie włodarzom miast i gmin naszego powiatu symbolicznych czeków przyznających dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wójt Gminy Gorlice Pan Jan Przybylski odebrał promesę na kwotę 3 mln złotych. Czeki zostały wręczone przez Panią Poseł Barbarę Bartuś oraz Wicewojewodę Małopolskiego Pana Józefa Leśniaka którym serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Maseczki ochronne dla mieszkańców Gminy Gorlice.

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną informujemy, że w ramach akcji profilaktycznej w celu przeciwdziałania COVID-19, przekazane zostały nieodpłatnie przez administrację rządową maseczki ochronne dla mieszkańców Gminy Gorlice.

Konkurs na dyrektora LO w Bieczu

Ogłoszenie ws. konkursu na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu.

Zakaz organizowania targów, wystaw i pokazów z udziałem ptaków

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego w sprawie wprowadzenia na terenie województwa małopolskiego zakazu organizowania targów, wystaw i pokazów z udziałem ptaków, w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wysoce zjadliwej grypy ptaków.
   

Zmiana obsługi numeru alarmowego 998 na 112

Od 23 kwietnia 2021 roku Centrum Powiadamiania Ratunkowego Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie rozpocznie proces przejęcia obsługi numeru alarmowego 998 z terenu powiatu gorlickiego.

Program „Rozwój Pomocy Społecznej”

Gmina Gorlice realizuje program „Rozwój Pomocy Społecznej” dofinansowany ze środków Wojewody Małopolskiego.Celem dotacji jest podniesienie jakości działalności Ośrodka pomocy społecznej, poprzez m.in. zapewnienie stałego dostępu do konsultacji prawnej.
   

PFRON zaprasza do udziału w projekcie

Oddział Małopolski PFRON zaprasza do udziału w projekcie pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.

Apel do hodowców drobiu

Apel MAŁOPOLSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII do hodowców drobiu.

   

Wywieś flagę w Święto Chrztu Polski

14 kwietnia obchodzimy 1055. rocznicę przyjęcia chrztu przez Polskę. Chrzest Polski to tradycyjna nazwa chrztu księcia Polan – Mieszka I, który zapoczątkował proces chrystianizacji Polski.
« [1] ... [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] ... [40] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny