Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Przerwa w dostawie wody w miejscowości Kobylanka

W dniu 25 kwietnia 2023 roku tj. (wtorek) w związku z wpięciem nowo budowanego odcinka sieci wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody z wodociągu gminnego w miejscowości Kobylanka - przysiółek Libuskie, obręb na północ od drogi gminnej Kobylanka – Ogniwo

Apel w kwestii transplantacji organów

Apel Rady Powiatu Gorlickiego w sprawie zwiększenia świadomości lokalnej społeczności w kwestii transplantacji organów wraz z petycją.

Przerwa w dostawie wody w miejscowości Kobylanka i Dominikowice

W dniu 24 kwietnia 2023 roku (poniedziałek) w związku z wpięciem nowo budowanego odcinka  sieci wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody z wodociągu gminnego w miejscowości Kobylanka - rejon Pustki i Rozbój oraz w miejscowości Dominikowice - rejon Osiny.

Przerwa w dostawie wody w miejscowości Kobylanka

W dniu 22 kwietnia 2023 roku (sobota) w związku z włączeniem nowego odcinka wodociągowego, nastąpi przerwa w dostawie wody z wodociągu gminnego w miejscowości Kobylanka rejon Pustki, Rozbój i część Centrum (tj. od SOSW, sklep HITPOL poprzez WDK, OSP w kierunku Grabówek).

Uwaga WILK ! Apel do mieszkańców!

Drodzy Mieszkańcy,
w związku z pojawiającym się sygnałami dotyczącymi obecności wilków na terenie naszej Gminy  prosimy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie poniższych zasad !
   

OSP Szymbark – dofinansowanie do zakupu średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego

W dniu 05 kwietnia 2023 r., w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, została odebrana promesa na dofinansowanie zakupu średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego przez: Wójta Gminy Gorlice – Jana Przybylskiego, Prezesa OSP Szymbark – Bogdana Wszołek, Naczelnika OSP Szymbark – Wojciecha Wszołek.

Ankieta - Potrzeby Przewozowe Mieszkańców Powiatu Gorlickiego

Wypełnienie ankiety będzie pomocne przy opracowywaniu powiatowego planu publicznego transportu zbiorowego. Data publikacji ankiety do: 30.06.2023 r. ANKIETA

Zarządzenie Wójta w sprawie przyznania dotacji z zakresu upowszechniania kultury fizycznej

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice w sprawie przyznania dotacji na realizację w 20232 roku zadania publicznego Gminy Gorlice z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
   

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

W dniu dzisiejszym na szczeblu gminnym odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju udział wzięło 23 uczestników w 3 grupach wiekowych.
   

Zaproszenie na XXVIII Prezentacje Wielkanocne Gminy Gorlice

Wójt Gminy Gorlice oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Gorlice zapraszają na XXVIII Prezentacje Wielkanocne Gminy Gorlice.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [40] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny