Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gorlicach zawiadamia o stwierdzeniu przypadku afrykańskiego pomoru świń u dzików na terenie powiatu Bardejov na Słowacji.

Konkurs projektów z zakresu sportu na 2021

Zarządzenie nr 4 Wójta Gminy Gorlice z dnia 18 stycznia 2021 roku w sprawie ogłoszenia konkursu projektów na realizację w pierwszym półroczu 2021 roku zadań publicznych gminy Gorlice z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

W 2021 roku Urząd Statystyczny w Krakowie będzie prowadził liczne badania ankietowe gospodarstw domowych, rolnych, przedsiębiorstw i instytucji na terenie województwa małopolskiego.
Od 1 kwietnia bieżącego roku na terenie całej Polski zostanie przeprowadzony Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości o powierzchni 0,3045 ha, położonej w miejscowości Kobylanka. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym i gospodarczym.
   

Pieniądze na zakup komputera dla dziecka z rodziny rolniczej

Rodzina prowadząca gospodarstwo rolne, w skład której wchodzi co najmniej dwoje dzieci w wieku szkolnym, które nie ukończyły 18-ego roku życia może ubiegać się od dofinansowanie zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego do kwoty 1 500 zł.
Wnioski o dofinansowanie zakupu komputera można składać do Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 30 grudnia 2020 r.

Dofinansowanie do wymiany kotłów - uzupełnienie naboru

Gmina Gorlice zaprasza mieszkańców do składania deklaracji uczestnictwa.

Dofinansowanie można uzyskać na:

  • wymianę starych kotłów, pieców, urządzeń grzewczych wykorzystujących paliwa stałe (drewno, węgiel), na źródła ciepła z certyfikatem Ecidesign, wykorzystujące biomasę (pelet) lub ekogroszek;
  • wykonanie wewnętrznych instalacji w budynku, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania nowego systemu ogrzewania.

UWAGA: Nie ma możliwości ubiegania się o dofinansowanie na kocioł gazowy.

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych

W związku przystąpieniem do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych zwracamy się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie ankiet: „Problemy społeczne w opinii mieszkańców” i „Równość szans kobiet i mężczyzn”.
   

„Aktywizacja zawodowa kluczem do sukcesu !”

Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie „Aktywizacja zawodowa kluczem do sukcesu !”.
Celem głównym projektu jest doprowadzenie do uzyskania i utrzymania zatrudnienia osób pozostających bez pracy.

Dołącz do zespołu małopolskich szpitali tymczasowych!

Dołącz do zespołu małopolskich szpitali tymczasowych i innych placówek ochrony zdrowia leczących chorych na COVID-19!
Zachęcamy do współpracy personel medyczny i wolontariuszy posiadających uprawnienia medyczne bądź inne, istotne z punktu widzenia skompletowania zespołu szpitali tymczasowych i placówek najmocniej zaangażowanych w walkę z epidemią.
   

PROGRAM „WSPIERAJ SENIORA”

Gmina Gorlice poprzez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, bierze udział w realizacji przedsięwzięcia pod nazwą „WSPIERAJ SENIORA”.
Program skierowany jest do osób powyżej 70 roku życia, które w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu i nie są w stanie zabezpieczyć sobie artykułów podstawowej potrzeby.
« [1] ... [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] ... [29] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny