Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

Apel o niewypalanie traw

Apel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach o niewypalanie traw.

Katalog produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej

Województwo Małopolskie zaprasza do zapoznania się z Katalogiem produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej.

Komunikat dotyczący wystąpienia ptasiej grypy

W związku z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gorlicach z dnia  20 marca 2021 r. znak sprawy: PIW-ChZ./1/ - HAPAI /2021, Wójt Gminy Gorlice zawiadamia o stwierdzeniu wystąpienia grypy ptasiej na terenie miejscowości Bielanka.
Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wszystkich wytycznych Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gorlicach.

Zastępca Wójta
/-/ Magdalena Czech


Gorlice, 23 marca 2021 r.

PLEBISCYT RADIOWEJ CZWÓRKI „NIEPRZECIĘTNI 2021”

Czwórka po raz kolejny ruszyła na poszukiwania wyjątkowych osobowości – młodych ludzi, którzy tworzą niebanalne rzeczy i mają nietypowe zainteresowania. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2021” można zgłaszać do 18 kwietnia.

Ostrzeżenie! Do wód rzeki Ropy mogą przedostawać się substancje niebezpieczne

Zwracamy się z apelem o ostrożność w korzystaniu z wód rzeki Ropy płynących poniżej wylotu kanału oczyszczalni rafineryjnej, położonego na wysokości skrzyżowania DK 28 z ul. Młyńską w związku z informacją Burmistrza Miasta Gorlic dotyczącą wstrzymaniem pracy oczyszczalni ścieków byłej Rafinerii Glimar.
   

Organizacja pracy w Urzędzie Gminy

OGŁOSZENIE
W sprawie zasad wykonywania zadań publicznych w Urzędzie Gminy Gorlice, z uwzględnieniem ograniczeń w funkcjonowaniu Urzędu, w związku z trwającym stanem epidemii
   

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Wszystkim Sołtysom
serdeczne życzenia pomyślności, satysfakcji z pracy na rzecz lokalnych środowisk, oraz odwagi i sukcesów w rozwiązywaniu codziennych problemów składa Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Skowron oraz Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski

Sprzedaż nieruchomości w Kobylance

Dyrektor Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ogłasza publiczny I nieograniczony przetarg ustny (licytację) na sprzedaż nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa położonej  w Kobylance nr 1060/2
   

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełnienia marzeń, pasma nieustających sukcesów, by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się docenione, życzy Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski oraz Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Skowron.

Uwaga oszuści !

W związku z niepokojącymi informacjami, jakie do nas dotarły, dotyczącymi wizyt nieznanych osób u mieszkańców Stróżówki, podających się za pracowników Urzędu Gminy Gorlice proponujących montaż instalacji Odnawialnych Źródeł Energii informujemy, że pracownicy Urzędu Gminy nie odwiedzają mieszkańców z taką ofertą! 

Prosimy wszystkich mieszkańców naszej Gminy o czujność i ewentualnie zgłaszanie takich przypadków Policji.
« [1] ... [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] ... [29] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny