Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

Remont ławy wiszącej na rzece Ropie

Wójt Gminy Gorlice informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia konserwacji ławy wiszącej na rzece Ropie w miejscowości Ropica Polska, przysiółek „Blich” (koło byłego wysypiska śmieci), obiekt ten będzie zamknięty w terminie od 15 maja 2021 roku do 31 sierpnia 2021 roku.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Komunikat ws. szczepienia lisów

Komunikat Małopolskiego Lekarza Weterynarii ws. szczepienia lisów przeciw wściekliźnie.

Wolne miejsce w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Bielance

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bielance dysponują jednym wolnym miejscem. Niezbędne jest orzeczenie o niepełnosprawności ze wskazaniem: „udział w terapii zajęciowej”. Osoby zainteresowane uczestnictwem w terapii proszone są o kontakt.
   

Apel do mieszkańców w związku z aktami wandalizmu

W ostatnim czasie na terenie Gminy odnotowano przypadki dewastacji mienia gminnego, mającego służyć wszystkim mieszkańcom. Zniszczeniu uległa m.in. wiata grillowa w Szymbarku.
Apelujemy do mieszkańców gminy o zwracanie szczególnej uwagi na podejrzane zachowanie osób korzystających z miejsc publicznych oraz na wszelkie przejawy wandalizmu, niepozostawanie obojętnym i niezwłoczne powiadamianie Policji lub służb gminnych.

Informacja dla mieszkańców - płukanie sieci wodociągowej

Informujemy, iż dzisiaj do godziny 15:00 trwają czynności związane z płukaniem gminnej sieci wodociągowej w miejscowości Dominikowice.
Pomimo możliwości chwilowego pogorszenia jakości wody w postaci zmętnienia – woda jest zdatna do użytku.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy.
   

Uroczyste wręczenie symbolicznych czeku na rządowe dofinansowania inwestycji w Gminie Gorlice

W dniu wczorajszym (29.04.) w siedzibie Urzędu Gminy Ropa, odbyło się uroczyste wręczenie włodarzom miast i gmin naszego powiatu symbolicznych czeków przyznających dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wójt Gminy Gorlice Pan Jan Przybylski odebrał promesę na kwotę 3 mln złotych. Czeki zostały wręczone przez Panią Poseł Barbarę Bartuś oraz Wicewojewodę Małopolskiego Pana Józefa Leśniaka którym serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Maseczki ochronne dla mieszkańców Gminy Gorlice.

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną informujemy, że w ramach akcji profilaktycznej w celu przeciwdziałania COVID-19, przekazane zostały nieodpłatnie przez administrację rządową maseczki ochronne dla mieszkańców Gminy Gorlice.

Konkurs na dyrektora LO w Bieczu

Ogłoszenie ws. konkursu na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu.

Zakaz organizowania targów, wystaw i pokazów z udziałem ptaków

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego w sprawie wprowadzenia na terenie województwa małopolskiego zakazu organizowania targów, wystaw i pokazów z udziałem ptaków, w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wysoce zjadliwej grypy ptaków.
« [1] ... [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] ... [29] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny