Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

KOMUNIKAT w sprawie braku przydatności wody do spożycia w Dominikowicach

Informuje się, że woda z wodociągu gminnego w Dominikowicach jest niezdatna do spożycia. Z uwagi na przekroczenie wartości mikroorganizmów. Wodę można używać do celów sanitarnych.

Licytacja ustna na sprzedaż ruchomości stanowiących mienie Gminy Gorlice

Wójt Gminy Gorlice ogłasza licytację ustną na sprzedaż ruchomości stanowiących mienie Gminy Gorlice

Drugi konkurs z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2022

Wójt Gminy Gorlice ogłosił drugi konkurs  ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2022
   

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

Wszystkim strażakom z Państwowej Straży Pożarnej oraz Druhnom i Druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka !
Dziękujemy za Waszą odwagę i zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym !

Jan Przybylski
Wójt Gminy Gorlice

Mieczysław Skowron
Prezes Zarządu Oddziału Gminnego
Związku OSP RP w Gorlicach
   

2 maja - Dzień Flagi

2 maja obchodzimy Dzień Flagi, który w tym trudnym czasie toczącej się wojny na Ukrainie uzmysławia nam wartość i symboliczne znaczenie prostego gestu wywieszenia flagi narodowej. Zapraszamy Mieszkańców do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji i do wywieszenia 2 maja polskiej flagi.

Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego

Zarządzenie nr 78 / 2022
Wójta Gminy Gorlice
z dnia 28 kwietnia 2022 roku
w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2022 zadań z zakresu zdrowia publicznego w ramach wykonania Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii
   

Środki z Funduszu Leśnego na przebudowę drogi gminnej Szymbark Dół - do lasu.

25 kwietnia 2022 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski odebrał symboliczny czek na kwotę 600 000 złotych ze środków Funduszu Leśnego na przebudowę drogi gminnej Szymbark – Dół do lasu.
   

Bezpłatne szkolenie online dla nauczycieli

Centrum Szkoleniowe Masterlang oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Kuźnia Talentów zapraszają nauczycieli pracujących w szkołach i przedszkolach do udziału w bezpłatnym projekcie grantowym pt.: „Wsparcie nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”.
   

Rozbudowa drogi krajowej nr 28 - konsultacje

W ramach opracowywanego projektu „Rozbudowa drogi krajowej nr 28 na odcinku Ropa – granica województwa” 16.05.2022 r. o godz. 16:00 w Wiejskim Domu Kultury w Szymbarku, odbędzie się spotkanie informacyjne, podczas którego zostaną przedstawione i omówione warianty przebiegu przedmiotowej drogi, a o godz. 19:00 spotkanie w Wiejskim Domu Kultury w Ropicy Polskiej.
   

Serwis Agro-Market24.pl

Portal Agro-Market24.pl został stworzony, aby pomóc producentom rolnym w dotarciu do odbiorców na swoje produkty. Zachęcamy również osoby fizyczne do kupowania bezpośrednio od rolników. Korzystanie z portalu jest bezpłatne.
« [1] ... [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] ... [40] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny