Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

Wakacyjna akcja honorowego krwiodawstwa

Kluby HDK PCK przy OSP w Kwiatonowicach, OSP w Kobylance oraz OSP w Moszczenicy zapraszają na wakacyjną akcję Honorowego Krwiodawstwa.

Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona 3 lipca 2022 r. (niedziela) w Wiejskim Domu Kultury w Kwiatonowicach w godzinach 9:00 - 12:30.

SPOTKANIE INFORMACYJNE dotyczące projektu „System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach”

Zapraszamy na SPOTKANIE INFORMACYJNE 28 czerwca 2022 r. o godz. 11:00 dotyczące projektu „System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Możliwość otrzymania 18 500 zł na usługi rozwojowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych.

Bezpłatne warsztaty serowarskie

Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz  Instytut Zootechniki w Balicach  zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty z zakresu produkcji i sprzedaży serów z mleka krów ras zachowawczych.

Druga licytacja na sprzedaż ruchomości stanowiących mienie Gminy Gorlice

Wójt Gminy Gorlice ogłasza drugą licytację ustną na sprzedaż ruchomości stanowiących mienie Gminy Gorlice.

Zarządzenie Wójta w sprawie przyznania dotacji z zakresu upowszechniania kultury fizycznej

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice w sprawie przyznania dotacji na realizację w 2022 roku zadania publicznego Gminy Gorlice z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
   

Trzy samorządy łączą siły dla wspólnego rozwoju!

Miasto Gorlice, Gmina Sękowa oraz Gmina Gorlice zawiązały Stowarzyszenie Gorlicki Obszar Funkcjonalny, które stwarza szansę sięgnięcia po 20 mln euro dla rozwoju infrastruktury, ochrony środowiska naturalnego oraz aktywizacji społecznej. Środki te wydatkowane będą na realizacje Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych zapisanych w Strategii ZIT, która opracowana zostanie do końca września br.

Nabór do Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego VI kadencji

Pragniemy poinformować że został ogłoszony nabór do Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego VI kadencji
   

VII Gala Profilaktyczno Edukacyjna w Gminie Gorlice

Gmina Gorlice z początkiem czerwca tradycyjnie dokonuje podsumowania pracy szkół. Tym razem uroczysta VII Gala Profilaktyczno- Edukacyjna odbyła się w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Bystrej.
   

3 czerwca droga powiatowa w Kobylance zamknięta

Powiatowy Zarząd Drogowy w Gorlicach informuje, że w związku awarią przepustu w ciągu drogi powiatowej 1486 K Gorlice (ul. Zakole) - Dominikowice w km 1+300 w miejscowości Kobylanka droga zostanie zamknięta dla ruchu kołowego we wskazanym kilometrażu na czas prowadzenia robót mających na celu usunięcie awarii w dniu 3 czerwca 2022 r. w godzinach od 7:00 – 17:00. 
(powyżej Gorzelni, w okolicach kaplicy na Skale).
Pracownicy Wykonawcy będą kierowali na objazdy.

Nagrody dla najlepszych organizacji pozarządowych „Kryształy Soli”

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatur do Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pozarządowych „Kryształy Soli”
« [1] ... [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] ... [41] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny