Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Wnioski o dodatek z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła

Informujemy, iż WNIOSKI O WYPŁATĘ DODATKU Z TYTUŁU WYKORZYSTANIA NIEKTÓRYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA dla mieszkańców Gminy Gorlice oraz WNIOSKI O REKOMPENSATĘ przyjmowane będą przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Łukasiewicza 6, 38-300 Gorlice, tel. (18) 353 75 74.
   

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkarskiej o Puchar Złotego Kiwona - Kobylanka 2022

WIELKIE SIATKARSKIE WYDARZENIE !

Już 22 i 23 września 2022 roku, w Hali Sportowej w Kobylance, ponownie zobaczymy gwiazdy męskiej siatkówki.
   

6. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Trwa nabór zadań do 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Na realizację pomysłów Małopolan została przeznaczona rekordowa kwota – aż 14 mln zł. Pomysły można zgłaszać do 30 września br.
   

Remont kładki na rzece Ropa w miejscowości Ropica Polska

Wójt Gminy Gorlice informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia remontu ławy wiszącej na rzece Ropie w miejscowości Ropica Polska, przysiółek „Kawiory”, obiekt ten będzie zamknięty w terminie od 5 września 2022 roku do 31 października 2022 roku. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.”
   

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Twoja instytucja, firma, a może Ty sam zrealizowałeś przedsięwzięcie dofinansowane ze środków unijnych? Będzie okazja, by pochwalić się tym sukcesem! Świętujmy razem - zgłoś się już dziś! Od 7 do 9 października br. planowane jest największe ogólnopolskie wydarzenie promujące unijne projekty, czyli Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE).
   

Konkurs Nasz Zabytek

1 mln zł na zabytek z Twojej okolicy? Weź sprawy w swoje ręce i wyślij zgłoszenie w konkursie Nasz Zabytek.
Nabór zgłoszeń do pierwszej części Konkurs – wybór jednego zabytku w województwie - do 5 września 2022 r.

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W ROPICY POLSKIEJ

26 sierpnia 2022 roku (piątek) w związku z włączeniem nowego odcinka wodociągowego, nastąpi przerwa w dostawie wody z wodociągu gminnego w miejscowości Ropica Polska rejon Ćwierci w kierunku Siar.
Przewidywany czas zamknięcia wodociągu od godz. 8.30 do godz.13.00. Za utrudnienia przepraszamy.


   

Badania ankietowe Urzędu Statystycznego w Krakowie

Urząd Statystyczny w Krakowie celem zwiększania świadomości wśród mieszkańców Małopolski na temat znaczenia oficjalnych badań statystycznych dla funkcjonowania i rozwoju społeczności lokalnych, systematycznie popularyzuje badania ankietowe prowadzone na terenie naszego województwa przez ankieterów statystycznych.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY W WFOŚiGW

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy: Doradca Energetyczny w Zespole Doradców Energetycznych w wymiarze: 1 osoba – 1 etat. Miejsce wykonywania pracy – Kraków.

Informacja dla mieszkańców Bystrej oraz Dominikowic korzystających z wodociągu gminnego

W związku obniżeniem się poziomów wód powierzchniowych i gruntowych, uprzejmie prosimy mieszkańców wsi Bystra rejon od Centrum w stronę Bieśnika (ujęcie powierzchniowe) oraz Dominikowic (studnie głębinowe) o OSZCZĘDNE GOSPODAROWANIE WODĄ, GDYŻ DALSZA SUSZA MOŻE SPOWODOWAĆ JEJ BRAK.
« [1] ... [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] ... [42] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny