Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Program aktywności fizycznej „8 tygodni do zdrowia”

Narodowy Fundusz Zdrowia wspólnie z Ministerstwem Zdrowia oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym  zapraszają do udziału w programie aktywności fizycznej „8 tygodni do zdrowia”.
   

Przedłużony termin naboru wniosków dla rolników poszkodowanych przez COVID-19

Do 7 października 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o wsparcie od tych rolników, których gospodarstwa zostały szczególnie dotknięte kryzysem COVID-19. Maksymalna kwota pomocy dla rolnika nie może przekroczyć 7 tys. euro.

Zawiadomienie

Zawiadomienie Burmistrza Miasta Gorlice w związku z realizacją zdania "Budowa kanalizacji sanitarnej w ramach zadania Budowa strefy przemysłowej w Gorlicach ul. Zakole"
   

Ważne: dotyczy odczytów wodomierzy!

Informacja dla mieszkańców korzystających z wodociągu w miejscowościach: Bystra, Dominikowice, Kobylanka, Ropica Polska, Stróżówka, posiadających wodomierze starego typu (czyli nie radiowe).
   

Zebrania wiejskie odwołane

Jesienne zebrania wiejskie we wszystkich sołectwach Gminy Gorlice zostają odwołane, z uwagi na ograniczenia obowiązujące w obszarze czerwonym ustanowionym na terenie powiatu gorlickiego, w związku z trwającą epidemią.

Rekrutacja do projektu „Młodzież solidarna z dziedzictwem”

Interesuje Cię Małopolskie dziedzictwo? Jesteś aktywny i chcesz kreatywnie spędzać czas? Jesteś w wieku 15-29 lat? Chcesz rozwijać takie kompetencje społeczne jak np. umiejętność pracy w zespole, budowanie relacji, przekonywanie innych osób, wypowiadanie się publiczne i wiele innych?
Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie projekt pt.: „Młodzież solidarna z dziedzictwem”!
   

W GOPS zaświadczenia o dochodach do Programu „Czyste Powietrze”

ZAŚWIADCZENIA O WYSOKOŚCI PRZECIĘTNEGO  MIESIĘCZNEGO DOCHODU składane w Narodowym lub Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w ramach  Programu „Czyste Powietrze” - dla mieszkańców Gminy Gorlice - wydawane są w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gorlicach.
   

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – startujemy!

Już po raz siódmy podmioty i instytucje, które otrzymały unijne wsparcie, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) prezentują zrealizowane przedsięwzięcia.
Od 25 do 27 września, w czasie kulminacyjnego weekendu DOFE, za pośrednictwem strony https://dniotwarte.eu prowadzony będzie program specjalny, oparty o połączenia na żywo z regionami, odwiedziny u beneficjentów, konkursy z nagrodami.
   

Od bierności do aktywności edycja II

Osoby bez zatrudnienia po 30 roku życia, mieszkające na terenie powiatu gorlickiego, mogą bezpłatnie wziąć udział w projekcie "Od bierności do aktywności edycja II", oferującym szkolenia i płatne staże.

Bezpłatny projekt ,,Badaj piersi – dbaj o zdrowie”

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie z Pracownią RTG i USG Stanisław Korpacki w Gorlicach realizuje projekt ,,Badaj piersi – dbaj o zdrowie.
Badanie mammograficzne uratowało życie wielu kobietom -Ty też zatroszcz się o siebie!
« [1] ... [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny