Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Informacja

Informuję o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy w 2023 r.
   

Uwaga czad!

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.
Tlenek węgla to bardzo trujący gaz. Nie jest on wyczuwalny przez ludzkie zmysły. Tlenku węgla NIE usłyszysz! NIE zobaczysz! NIE poczujesz!
   

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkarskiej o Puchar Złotego Kiwona - zmiana meczy

DRODZY KIBICE !!!

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych – turecki zespół Milas Belediye Spor w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w Międzynarodowym turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Zlotego Kiwona, który rozpocznie się już jutro na Hali Sportowej w Kobylance.

Wnioski o dodatek z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła

Informujemy, iż WNIOSKI O WYPŁATĘ DODATKU Z TYTUŁU WYKORZYSTANIA NIEKTÓRYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA dla mieszkańców Gminy Gorlice oraz WNIOSKI O REKOMPENSATĘ przyjmowane będą przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Łukasiewicza 6, 38-300 Gorlice, tel. (18) 353 75 74.
   

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkarskiej o Puchar Złotego Kiwona - Kobylanka 2022

WIELKIE SIATKARSKIE WYDARZENIE !

Już 22 i 23 września 2022 roku, w Hali Sportowej w Kobylance, ponownie zobaczymy gwiazdy męskiej siatkówki.
   

6. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Trwa nabór zadań do 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Na realizację pomysłów Małopolan została przeznaczona rekordowa kwota – aż 14 mln zł. Pomysły można zgłaszać do 30 września br.
   

Remont kładki na rzece Ropa w miejscowości Ropica Polska

Wójt Gminy Gorlice informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia remontu ławy wiszącej na rzece Ropie w miejscowości Ropica Polska, przysiółek „Kawiory”, obiekt ten będzie zamknięty w terminie od 5 września 2022 roku do 31 października 2022 roku. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.”
   

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Twoja instytucja, firma, a może Ty sam zrealizowałeś przedsięwzięcie dofinansowane ze środków unijnych? Będzie okazja, by pochwalić się tym sukcesem! Świętujmy razem - zgłoś się już dziś! Od 7 do 9 października br. planowane jest największe ogólnopolskie wydarzenie promujące unijne projekty, czyli Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE).
   

Konkurs Nasz Zabytek

1 mln zł na zabytek z Twojej okolicy? Weź sprawy w swoje ręce i wyślij zgłoszenie w konkursie Nasz Zabytek.
Nabór zgłoszeń do pierwszej części Konkurs – wybór jednego zabytku w województwie - do 5 września 2022 r.

PRZERWA W DOSTAWIE WODY W ROPICY POLSKIEJ

26 sierpnia 2022 roku (piątek) w związku z włączeniem nowego odcinka wodociągowego, nastąpi przerwa w dostawie wody z wodociągu gminnego w miejscowości Ropica Polska rejon Ćwierci w kierunku Siar.
Przewidywany czas zamknięcia wodociągu od godz. 8.30 do godz.13.00. Za utrudnienia przepraszamy.


« [1] ... [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] ... [41] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny