Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Drugi konkurs z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2022

Wójt Gminy Gorlice ogłosił drugi konkurs  ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2022
   

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

Wszystkim strażakom z Państwowej Straży Pożarnej oraz Druhnom i Druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka !
Dziękujemy za Waszą odwagę i zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym !

Jan Przybylski
Wójt Gminy Gorlice

Mieczysław Skowron
Prezes Zarządu Oddziału Gminnego
Związku OSP RP w Gorlicach
   

2 maja - Dzień Flagi

2 maja obchodzimy Dzień Flagi, który w tym trudnym czasie toczącej się wojny na Ukrainie uzmysławia nam wartość i symboliczne znaczenie prostego gestu wywieszenia flagi narodowej. Zapraszamy Mieszkańców do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji i do wywieszenia 2 maja polskiej flagi.

Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego

Zarządzenie nr 78 / 2022
Wójta Gminy Gorlice
z dnia 28 kwietnia 2022 roku
w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2022 zadań z zakresu zdrowia publicznego w ramach wykonania Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii
   

Środki z Funduszu Leśnego na przebudowę drogi gminnej Szymbark Dół - do lasu.

25 kwietnia 2022 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski odebrał symboliczny czek na kwotę 600 000 złotych ze środków Funduszu Leśnego na przebudowę drogi gminnej Szymbark – Dół do lasu.
   

Bezpłatne szkolenie online dla nauczycieli

Centrum Szkoleniowe Masterlang oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Kuźnia Talentów zapraszają nauczycieli pracujących w szkołach i przedszkolach do udziału w bezpłatnym projekcie grantowym pt.: „Wsparcie nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”.
   

Rozbudowa drogi krajowej nr 28 - konsultacje

W ramach opracowywanego projektu „Rozbudowa drogi krajowej nr 28 na odcinku Ropa – granica województwa” 16.05.2022 r. o godz. 16:00 w Wiejskim Domu Kultury w Szymbarku, odbędzie się spotkanie informacyjne, podczas którego zostaną przedstawione i omówione warianty przebiegu przedmiotowej drogi, a o godz. 19:00 spotkanie w Wiejskim Domu Kultury w Ropicy Polskiej.
   

Serwis Agro-Market24.pl

Portal Agro-Market24.pl został stworzony, aby pomóc producentom rolnym w dotarciu do odbiorców na swoje produkty. Zachęcamy również osoby fizyczne do kupowania bezpośrednio od rolników. Korzystanie z portalu jest bezpłatne.
   

Rusza program "Korpus Wsparcia Seniorów" na 2022 rok.

Gmina Gorlice przystępuje do realizacji Programu „Korpus Wsparcia Seniorów na 2022 rok. Program jest elementem polityki społecznej państwa w zakresie wsparcia działań na rzecz seniorów niesamodzielnych ze względu na wiek oraz stan zdrowia. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.
Zgłoszenia prosimy kierować do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorlicach. Liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszenia.
   

Życzenia Wielkanocne

Niech Zmartwychwstały Pan Jezus
Napełni serca miłością i pokojem.
Niech przemieni każdy smutek w radość,
każdy płacz i zmartwienie
w szczęście i nadzieję.
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzą

Przewodniczący Rady Gminy Gorlice 
Mieczysław Skowron

Wójt Gminy Gorlice
Jan Przybylski
« [1] ... [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] ... [35] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny