Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Nagrody dla najlepszych organizacji pozarządowych „Kryształy Soli”

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatur do Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pozarządowych „Kryształy Soli”

Zarządzenie Wójta w sprawie przyznania dotacji

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice w sprawie przyznania dotacji na realizację w roku 2022 zadań z zakresu zdrowia publicznego w ramach wykonania Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani
   

Dzień Dziecka w Urzędie Gminy Gorlice

1 czerwca 2022 laureaci gminnego konkursu plastyczno-literackiego pt.: „Pędzlem i piórem o tej, która sercu najbliższa…” mieli przyjemność przejęcia obowiązków, oraz dwugodzinnego urzędowania w gabinecie Wójta Gminy, oraz Przewodniczącego Rady Gminy.
   

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta, składamy życzenia radosnego dzieciństwa, kochającej rodziny i wielu serdecznych przyjaciół. Sukcesu w szkole oraz rozwoju pasji i talentów. Niech każdy dzień będzie dla Was nową, pełną beztroskiej zabawy przygodą.
   

Wysoki wkład własny Gminy Gorlice w przebudowę drogi powiatowej!

31 maja br. w Starostwie Powiatowym podpisano umowę na przebudowę drogi powiatowej w Szymbarku - inwestycja realizowana będzie w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
   

Blisko 11 milionów złotych na inwestycje w Gminie Gorlice w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.

10 800 000 zł zł otrzyma Gmina Gorlice w ramach drugiej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, której wyniki ogłosił w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki.
   

Dzień Samorządu Terytorialnego

Dziś obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego, jest on upamiętnieniem wyborów samorządowych z 27 maja 1990 roku. Były to pierwsze wolne i demokratyczne wybory w III RP, a także pierwsze wolne po II wojnie światowej.
   

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki

Z okazji Dnia Matki, pragniemy złożyć wszystkim mamom
życzenia zdrowia, szczęścia i uśmiechu.
Niech każdy Wasz dzień będzie przepełniony
radością i słońcem.
Życzymy szczęścia i dumy ze swoich dzieci,
wdzięcznych za miłość,
opiekę, trud wychowania i dobre rady.

Wójt Gminy Gorlice - Jan Przybylski
Przewodniczący Rady Gminy - Mieczysław Skowron
   

Mosty Starosty rozdane - laureatką Ewa Wachowicz

24 maja w dworze Karwacjanów odbyła się XX gala Mostów Starosty. Główną laureatką został pochodząca z Klęczan, znana producentka i zarazem prezenterka telewizyjna Ewa Wachowicz. Nagrodę przyznano za osiągnięcia w promocji sztuki kulinarnej i upowszechnianie kultury Ziemi Gorlickiej.

Galicyjskie Targowisko Instrumentów

Zapraszamy Państwa na wydarzenie poświęcone sztuce tworzenia instrumentów muzycznych, muzykowaniu i tańcom, dedykowane miłośnikom wielobarwnego świata muzyki pod nazwą Galicyjskie Targowisko Instrumentów.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [28] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny