Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Zarządzenie Wójta w sprawie przyznania dotacji

Wójt Gminy przyznał dotację na realizację w 2023 roku zadania publicznego Gminy Gorlice z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu.
   

Informacja Nadleśnictwa Gorlice dotycząca zakupu lasów i gruntów

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Gorlice informuje, że jest zainteresowane zakupem lasów i gruntów przeznaczonych do zalesienie.

Ogłoszenie Wójta Gmina o sprzedaży drewna

Ogłoszenie o sprzedaży drewna pozyskanego z lasu będącego własnością Gminy Gorlice w m. Bielanka.
   

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W Gorlicach, z inicjatywy poseł Barbary Bartuś po raz kolejny obchodzono Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Nagrodzono też przy okazji laureatów ósmej już edycji Gorlickiego Konkursu Pieśni Patriotycznej.

Konkurs z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2023

Wójt Gminy Gorlice ogłosił konkurs  ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2023

Wyrównania dla przedsiębiorstw wykonujących działalność w zakresie sprzedaży ciepła

Sejm przyjął nowelizację ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw oraz niektórych innych ustaw. Ma ona zagwarantować, że do końca 2023 r. odbiorców ciepła nie dotkną podwyżki wyższe, niż wyznaczone w nowych przepisach. Z kolei przedsiębiorstwa otrzymają wyrównania - muszą jednak złożyć wnioski.

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bielance zapraszają wszystkich zainteresowanych

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bielance działające przy Gminie Gorlice są placówką pobytu dziennego dla osób niepełnosprawnych, które ukończyły 18 rok życia i mają wskazanie do udziału w terapii zajęciowej.
Zajęcia są bezpłatne !

Utrudnienia w ruchu na drodze gminnej "Gurbówka" w Ropicy Polskiej.

W związku z rozpoczęciem prac związanych z budową odcinka drogi gminnej nr 270576K „Gurbówka” w ramach modernizacji sieci drogowej w Ropicy Polskiej informujemy, że prowadzone prace spowodują okresowe utrudniania w ruchu, za które przepraszamy.

Informacja o zamknięciu przejazdu na drodze gminnej "Brzezina" w Kobylance.

W związku z rozpoczęciem prac związanych z budową przepustu w ciągu drogi gminnej „Brzezina” w Kobylance informujemy, że od dnia 20 lutego 2023 r. przejazd będzie zamknięty.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [37] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny