Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia »

Rozbudowa drogi krajowej nr 28 - konsultacje

Biuro projektowe Egis Poland Sp. z o.o. Oddział w Katowicach działając w imieniu Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, GDDKiA oddział w Krakowie, informuje, że w ramach opracowywanego projektu rozbudowy zamierza przeprowadzić prezentację rozwiązań projektowych dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 28 na odcinku Ropa – granica województwa”.

W związku z powyższym, w dniu 16.05.2022 r. o godz. 16:00 w Wiejskim Domu Kultury w Szymbarku (dla gminy Gorlice), odbędzie się spotkanie informacyjne, podczas którego zostaną przedstawione i omówione warianty przebiegu przedmiotowej drogi, a o godz. 19:00 spotkanie w Wiejskim Domu Kultury w Ropicy Polskiej.

Jednocześnie informujemy, że materiały projektowe będą dostępne do wglądu w Urzędzie Gminy w Gorlicach, Urzędzie Miejskim w Bieczu oraz na stronie internetowej:
www.dk28-ropa-grwoj.pl od 09.05.2022 r.

Wszelkie uwagi, wnioski oraz wypełnione ankiety prosimy przesyłać na adres e-mail : info.katowice@egis-poland.com lub do siedziby Wykonawcy na adres : Egis Poland Sp. z o.o. al. Korfantego 193 40-153 Katowice z dopiskiem: "Rozbudowa DK28"

Na wnioski, uwagi i ankiety czekamy do 17.06.2022 r.

WIĘCEJ INFORMACJI - PROCEDURA ODSZKODOWAWCZA, PRZEJMOWANIE NIERUCHOMOŚCI - TUTAJMapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny