Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

   

Remont drogi gminnej Szymbark Dół - do lasu.

UWAGA !
W związku z rozpoczęciem prac związanych z remontem drogi gminnej nr 270617K Szymbark – Dół do lasu w km 0+005 - 0+924 (dz. ew.1220/1) w ramach modernizacji sieci drogowej na terenie Szymbarku informuję, że od dnia 30 września 2022 roku do dnia 29 października 2022 roku przejazd drogą będzie utrudniony.

Trzecia licytacja samochodu specjalnego marki IFA

Wójt Gminy Gorlice ogłasza trzecią licytację ustną na sprzedaż samochodu specjalnego marki IFA, model W50 10.6t, wersja W50L, stanowiącego własność Gminy Gorlice.
   

Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych.

W sobotę 24 września 2022 roku na stadionie sportowym w Nowym Wiśniczu rozegrane zostały VII Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze.

Informacja

Informuję o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy w 2023 r.
   

Uwaga czad!

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.
Tlenek węgla to bardzo trujący gaz. Nie jest on wyczuwalny przez ludzkie zmysły. Tlenku węgla NIE usłyszysz! NIE zobaczysz! NIE poczujesz!
   

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkarskiej o Puchar Złotego Kiwona - zmiana meczy

DRODZY KIBICE !!!

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych – turecki zespół Milas Belediye Spor w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w Międzynarodowym turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Zlotego Kiwona, który rozpocznie się już jutro na Hali Sportowej w Kobylance.

Wnioski o dodatek z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła

Informujemy, iż WNIOSKI O WYPŁATĘ DODATKU Z TYTUŁU WYKORZYSTANIA NIEKTÓRYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA dla mieszkańców Gminy Gorlice oraz WNIOSKI O REKOMPENSATĘ przyjmowane będą przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Łukasiewicza 6, 38-300 Gorlice, tel. (18) 353 75 74.
   

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkarskiej o Puchar Złotego Kiwona - Kobylanka 2022

WIELKIE SIATKARSKIE WYDARZENIE !

Już 22 i 23 września 2022 roku, w Hali Sportowej w Kobylance, ponownie zobaczymy gwiazdy męskiej siatkówki.
   

6. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Trwa nabór zadań do 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Na realizację pomysłów Małopolan została przeznaczona rekordowa kwota – aż 14 mln zł. Pomysły można zgłaszać do 30 września br.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [31] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny