Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Konkurs projektow z zakresy sprzyjania rozwojowi sportu na rok 2023

Wójt Gminy Gorlice ogłosił konkurs  projektów na realizację w 2023 roku zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu


Pismo Powiatowego Lekarza Weterynarii dotyczące ptasiej grypy

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gorlicach w związku z migracją ptaków dzikich oraz wystąpieniem wysoce zjadliwego wirusa ptasiej grypy w Polsce, w tym w województwie małopolskim przypomina o obowiązku przestrzegania zasad bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących drób.

Programu „MALUCH+”

Programu „MALUCH+” 2022-2029 - Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3
   

Gminny Festiwal Piosenki Małolat

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dominikowicach była organizatorem Gminnego Festiwalu Piosenki Małolat. Tegoroczna edycja zgromadziła zespoły uczniów klas I - III z terenu całej Gminy Gorlice.

Ogłoszenie Wójta Gminy Gorlice - konsultacje Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Wójt Gminy Gorlice ogłasza, że w dniach od 10 stycznia do 1 lutego 2023 roku odbędą się konsultacje z organizacjami pozarządowymi, w przedmiocie zaopiniowania projektu programu współpracy Gminy Gorlice z organizacjami pozarządowymi  i innymi podmiotami, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2023 rok.

Ponowny Apel do Mieszkańców. Uwaga wilki

Drodzy Mieszkańcy,
w związku z pojawiającym się sygnałami dotyczącymi obecności wilków na terenie naszej Gminy
szczególnie w przypadku miejscowości SZYMBARK – PRZYSIÓŁEK WIATRÓWKI, prosimy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie poniższych zasad !

Apel do mieszkańców ! Uwaga wilk

Drodzy Mieszkańcy, w związku z pojawiającym się sygnałami dotyczącymi obecności wilków na terenie naszej Gminy szczególnie w przypadku miejscowości BYSTRA, prosimy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie poniższych zasad!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [35] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny