Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

   

Piknik Rodzinny w Kwiatonowicach

W niedzielę 26 czerwca 2011 r. na terenie przy Szkole Podstawowej w Kwiatonowicach odbył się Piknik Rodzinny Kwiatonowice 2011. Program imprezy przeznaczony zarówno dla młodych jak i starszych, loteria fantowa obfitująca w atrakcyjne nagrody i zespół Masters przyciągnęły do Kwiatonowic ogromną rzeszę publiczności.

Spotkanie opłatkowe w kasztelu

W szymbarskim kasztelu odbyło się przedświąteczne spotkanie opłatkowe Ryszarda Guzika, wójta gminy Gorlice, z radnymi, sołtysami, dyrektorami szkół i przedszkoli, księżmi, paniami z KGW, pracownikami gminy i innymi zaproszonymi gośćmi z terenu gminy Gorlice.

XX-lecie Samorządu Terytorialnego – święto Gminy Gorlice

W dniu 27 maja 2010 r. w Wiejskim Domu Kultury w Stróżówce odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Gorlice z okazji XX-lecia Samorządu Terytorialnego. Wśród zaproszonych gości byli: posłowie…

„Szansa Pracy – Nadzieją na lepsze jutro”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorlicach już po raz trzeci realizuje projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji „Szansa Pracy – Nadzieją na lepsze jutro”.

 

« [1] ... [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny