Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

   

80. rocznica śmierci Aleksandra hr. Skrzyńskiego

Słoneczny sobotni poranek 24 września 2011 r. zgromadził chcących upamiętnić 80. rocznicę tragicznej śmierci Aleksandra hr. Skrzyńskiego. Postać nietuzinkowa, bo doktor praw, dyplomata, trzykrotny minister spraw zagranicznych II Rzeczypospolitej, w końcu premier rządu „zgody narodowej” (1925/1926). Aleksander hr. Skrzyński zginął w wypadku samochodowym 25 września 1931 roku pod Ostrowem Wielkopolskim. 

   

Piknik Rodzinny w Kwiatonowicach

W niedzielę 26 czerwca 2011 r. na terenie przy Szkole Podstawowej w Kwiatonowicach odbył się Piknik Rodzinny Kwiatonowice 2011. Program imprezy przeznaczony zarówno dla młodych jak i starszych, loteria fantowa obfitująca w atrakcyjne nagrody i zespół Masters przyciągnęły do Kwiatonowic ogromną rzeszę publiczności.

Spotkanie opłatkowe w kasztelu

W szymbarskim kasztelu odbyło się przedświąteczne spotkanie opłatkowe Ryszarda Guzika, wójta gminy Gorlice, z radnymi, sołtysami, dyrektorami szkół i przedszkoli, księżmi, paniami z KGW, pracownikami gminy i innymi zaproszonymi gośćmi z terenu gminy Gorlice.

XX-lecie Samorządu Terytorialnego – święto Gminy Gorlice

W dniu 27 maja 2010 r. w Wiejskim Domu Kultury w Stróżówce odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Gorlice z okazji XX-lecia Samorządu Terytorialnego. Wśród zaproszonych gości byli: posłowie…

„Szansa Pracy – Nadzieją na lepsze jutro”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorlicach już po raz trzeci realizuje projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji „Szansa Pracy – Nadzieją na lepsze jutro”.

 

« [1] ... [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny