Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

   

Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej zaprasza

Gmina Grybów Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie zapraszają wszystkich, którzy aktywnie i sportowo chcą spędzić swój wolny czas do obiektów Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej.
   

Turystyczne Skarby Małopolski 2021 - głosujmy na naszych!

Trwa II etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021 - głosowanie internautów.
Zachęcamy do oddawania głosów na Szymbark - w kategorii Miejsce z klimatem, a także inne miejsca i aktrakcje związane z rejonem.
Głosowanie trwa do 21 września br.
   

XIV BIEG O PUCHAR SZYMBARSKIEGO KASZTELU

Po raz kolejny na początku jesieni, 18 września 2021 r. Szkoła Podstawowa w Szymbarku i UKS Gryf Szymbark zapraszają wszystkich miłośników aktywności ruchowej i sportu amatorskiego na  Bieg o Puchar Kasztelu, rozgrywany na malowniczej trasie wokół renesansowego dworu obronnego na rzeką Ropą. Impreza ma na celu nie tylko sportową rywalizację na dystansach 5 i 10 kilometrów oraz nordic walking, ale także integrację różnych środowisk biegowych regionu Małopolski i Podkarpacia, także całych rodzin. Oprócz biegów dorosłych rozgrywane będą bowiem biegi dla dzieci i młodzieży.
   

PIKNIK RODZINNY

Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach zaprasza wspólnie z Partnerami, m.in. Gminą Gorlice na PIKNIK RODZINNY. 28 sierpnia (sobota) Piknik odbędzie się przy Stanicy Wodnej w Klimkówce. 29 sierpnia (niedziela) na Rynku w Gorlicach. Zapraszamy.
   

W Dominikowicach, przy Szkole Podstawowej pojawiło się serce!

Na placu, obok boiska szkolnego, stanął pojemnik w kształcie serca, przeznaczony do zbiórki plastikowych nakrętek. Zawartość zostanie przekazana Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym lub bezpośrednio rodzicom dzieci z niepełnosprawnością, a uzyskane środki pomogą osobom potrzebującym.
   

Absolutorium dla wójta za wykonanie budżetu 2020

23 czerwca 2021 roku odbyła się XXXI sesja Rady Gminy Gorlice, podczas której odbyła się debata nad raportem o stanie gminy, po której podjęto uchwałę w sprawie udzielenia wotum zaufania dla Wójta Gminy Gorlice.
Rada udzieliła też absolutorium Wójtowi Gminy Gorlice Janowi Przybylskiemu z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok.
   

Zmarła Renata Filipowicz

Z wielkim żalem żegnamy śp. Renatę Filipowicz, mieszkankę Kwiatonowic, wieloletnią Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kwiatonowicach, Prezes Kwiatonowickiego Stowarzyszenia Homini, inicjatorkę i działaczkę społeczną Stowarzyszenia Oświatowego Wsi Kwiatonowice i Lokalnego Centrum Wolontariatu, osobę zaangażowaną w życie regionu i Gminy Gorlice.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Wspomnienie ...
   

Pomoc dla rodziny z Szymbarku. Dziękujemy!!!

Szanowni Państwo,
Pierwszy etap pomocy dla poszkodowanej w dramatycznym pożarze szymbarskiej rodziny dobiega końca. Dzięki wielkiej życzliwości i solidarności tysięcy osób i dziesiątków instytucji, nie tylko udało się zgromadzić kwotę dającą pewność odbudowy domu dla poszkodowanej rodziny, ale także niezbędne środki materialne do funkcjonowania pogorzelców w pierwszych dniach po tragedii.
Za ten wspaniały zryw ludzi dobrych serc, za słowa otuchy i wsparcie kierowane do poszkodowanych w imieniu rodziny Państwa Pasiutów, a także społeczności Szymbarku oraz instytucji Gminy Gorlice bardzo serdecznie dziękujemy!
   

31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

Przez gminę Gorlice i powiat gorlicki przejechał 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Był to II etap wyścigu, z Krosna do Nowego Sącza.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [15] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny