Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

   

PIKNIK RODZINNY

Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach zaprasza wspólnie z Partnerami, m.in. Gminą Gorlice na PIKNIK RODZINNY. 28 sierpnia (sobota) Piknik odbędzie się przy Stanicy Wodnej w Klimkówce. 29 sierpnia (niedziela) na Rynku w Gorlicach. Zapraszamy.
   

W Dominikowicach, przy Szkole Podstawowej pojawiło się serce!

Na placu, obok boiska szkolnego, stanął pojemnik w kształcie serca, przeznaczony do zbiórki plastikowych nakrętek. Zawartość zostanie przekazana Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym lub bezpośrednio rodzicom dzieci z niepełnosprawnością, a uzyskane środki pomogą osobom potrzebującym.
   

Absolutorium dla wójta za wykonanie budżetu 2020

23 czerwca 2021 roku odbyła się XXXI sesja Rady Gminy Gorlice, podczas której odbyła się debata nad raportem o stanie gminy, po której podjęto uchwałę w sprawie udzielenia wotum zaufania dla Wójta Gminy Gorlice.
Rada udzieliła też absolutorium Wójtowi Gminy Gorlice Janowi Przybylskiemu z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok.
   

Zmarła Renata Filipowicz

Z wielkim żalem żegnamy śp. Renatę Filipowicz, mieszkankę Kwiatonowic, wieloletnią Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kwiatonowicach, Prezes Kwiatonowickiego Stowarzyszenia Homini, inicjatorkę i działaczkę społeczną Stowarzyszenia Oświatowego Wsi Kwiatonowice i Lokalnego Centrum Wolontariatu, osobę zaangażowaną w życie regionu i Gminy Gorlice.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Wspomnienie ...
   

Pomoc dla rodziny z Szymbarku. Dziękujemy!!!

Szanowni Państwo,
Pierwszy etap pomocy dla poszkodowanej w dramatycznym pożarze szymbarskiej rodziny dobiega końca. Dzięki wielkiej życzliwości i solidarności tysięcy osób i dziesiątków instytucji, nie tylko udało się zgromadzić kwotę dającą pewność odbudowy domu dla poszkodowanej rodziny, ale także niezbędne środki materialne do funkcjonowania pogorzelców w pierwszych dniach po tragedii.
Za ten wspaniały zryw ludzi dobrych serc, za słowa otuchy i wsparcie kierowane do poszkodowanych w imieniu rodziny Państwa Pasiutów, a także społeczności Szymbarku oraz instytucji Gminy Gorlice bardzo serdecznie dziękujemy!
   

31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

Przez gminę Gorlice i powiat gorlicki przejechał 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Był to II etap wyścigu, z Krosna do Nowego Sącza.
   

Przyłącz się do projektu „Pod biało-czerwoną”

Wójt Gminy Gorlice zaprasza wszystkich Mieszkańców Gminy do wzięcia udziału w akcji „Pod Biało-Czerwoną”. W ramach projektu Kancelaria Premiera sfinansuje zakup masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy przyłączą się do akcji.
   

Głosuj na Gminę Gorlice

Trwa głosowanie w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski - Najpiękniejsza Gmina Wiejska. Dwie najlepsze gminy z powiatów gorlickiego oraz nowosądeckiego awansują do finału. Głosowanie potrwa do niedzieli 21 czerwca.
Zachęcamy do głosowania na Gminę Gorlice. Liczymy na Was.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [15] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny