Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości »

Powitanie Jesieni przez Seniorów

Powitanie Jesieni

Każda okazja jest dobra, aby stworzyć starszym osobom więcej możliwości do spotkań i zabawy. Zarząd Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Wsi Dominikowice i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ropicy Polskiej 19 września 2018 r.. zaprosili seniorów na integracyjnego grilla do Łosia.
W spotkaniu uczestniczyło 60 osób z gminy Gorlice. Dzięki uprzejmości i  gościnności  Pani Urszuli Klucznik-Kosińskiej, seniorzy spotkali się na terenie Skrawka Nieba w Łosiu, obiekcie doskonale przygotowanym i wyposażonym na tego typu imprezy. Bardzo dobre warunki lokalowe, piękne otoczenie i wspaniała pogoda sprawiły że wszyscy spędzili czas w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze. Był czas na podsumowanie dotychczas realizowanych działań oraz wycieczek.

Niecierpliwie oczekując na degustację kiełbasek z grilla zebrani dali prawdziwy popis w prezentacji pieśni o tematyce patriotycznej i biesiadnej. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie, bowiem jest to z pewnością ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w jesieni życia, a ten grill z pewnością jeszcze nie raz zostanie powtórzony i frekwencja na nim będzie jeszcze większa.


DZIAŁANIE ZREALIZOWANO W RAMACH PROGRAMU RZĄDOWEGO NA RZECZ AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ OSÓB STARSZYCH NA LATA 2014-2020 – EDYCJA 2018


Renata Dulęba

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny