Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości »

„Integracyjne spotkania wokół tradycji i kultury”

Marcowe Święto Kobiet, ustanowione przeszło 100 lat temu, wielu uważa już za relikt przeszłości. Jednak  8 marca nadal w kalendarzu widnieje jako Międzynarodowy Dzień Kobiet. Jest to szczególny czas, kiedy panie na całym świecie przyjmują życzenia, kwiaty oraz drobne upominki od  panów, z którymi pracują i spotykają się na co dzień.

Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe Wsi Ropica Polska w ramach realizowanego projektu „Integracyjne spotkania wokół tradycji i kultury” zorganizowało 9 marca w Ośrodku Kultury w Ropicy Polskiej spotkanie dla 62 seniorek z terenu  gminy Gorlice.

Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej oraz Ośrodka Kultury a przygotowany został  przez Panie Marzenę Podobińską, Agnieszkę Mazur oraz Agnieszkę Skowronek.  Artyści za swój  występ otrzymali ogromne brawa.

Były również życzenia od organizatorów a czas przy poczęstunku i koleżeńskich rozmowach został urozmaicony licznymi konkursami, które wzbudzały wiele emocji oraz wywoływały uśmiech na twarzach kobiet.


Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny