Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości »

Zawody Sportowo – Pożarnicze w Gminie Gorlice

W niedzielę 23 września br., na stadionie w Zagórzanach odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Głównymi celami zawodów były: ocena stanu wyszkolenia pożarniczego, zmobilizowanie do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu, popularyzacja wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej.


Zawody otworzył Wójt Gminy Gorlice Ryszard Guzik, witając wszystkich i życząc sportowej walki i zwycięstwa najlepszych. Wzięło w nich udział 7 drużyn męskich (Grupa A), 2 kobiece (Grupa C) oraz po 3 drużyny Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - dziewcząt i chłopców.


Ostateczne wyniki zawodów przedstawiają się następująco: w Grupie A pierwsze miejsce zajęła drużyna z OSP Klęczany, drugie z OSP Szymbark, a trzecie - OSP Dominikowice. W Grupie C kobiet – pierwsze miejsce – OSP Bystra, drugie – OSP Szymbark. W Grupie MDP dziewcząt i chłopców pierwsze miejsce zajęła jednostka z OSP Kobylanka.

 

Na zakończenie zostały wręczone nagrody w postaci pucharów i sprzętu strażackiego, ufundowane przez Wójta Gminy Gorlice. Drużyny zajmujące pierwsze i drugie miejsce będą reprezentować Gminę Gorlice na zawodach powiatowych. 

 

zdjęcia serwis Szymbark


Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny