Strona główna

Gmina Gorlice

Sport

   

Pierwszoligowe siatkarki Stali Mielec w Szymbarku

W ramach III Turnieju Piłki Siatkowej Fakro Cup o Puchar Ziemi Gorlickiej w szymbarskiej sali sportowej gościliśmy w dniu 14.09.2012 r.  renomowany, pierwszoligowy zespół STALI MIELEC który spotkał się z drużyną Małopolski.  Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (25:15,25:10,25:9) dla zespołu z Mielca. 

Kolejny medal UKS "Orliki" Ropica Polska w badmintonie

Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży   rozgrywanej w Krakowie w dniach 29.06 - 1.07.2012, badmintonista UKS "Orliki" w Ropicy Polskiej Bartosz Piekarz zdobył wraz z Mariuszem Kabatem (AZS AGH Kraków) srebrny medal w grze podwójnej. 

Medal Mistrzostw Polski Młodzików badmintonistki UKS "Orliki" Ropica Polska

Badmintonistka  UKS „Orliki” Ropica Polska Izabela Jajko zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Polski  Młodzików w grach podwójnych, które odbyły się w w dniach 14 i 15 kwietnia 2012 roku w  w Medyce.

Medal Mistrzostw Polski badmintonistów UKS "Orliki" Ropica Polska

Drużyna juniorów młodszych UKS „Orliki” Ropca Polska w składzie Krystian Chrząścik, Rafał Markowicz, Bartosz Piekarz i Michał Sierak wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Polski w badmintonie, które odbyły się w w dniach 10/11 grudnia 2011  w Ropczycach.

Lekkoatleci UKS Kobylanka w ogólno - polskim finale Samsung Athletic Cup

Młodzi lekkoatleci z Uczniowskiego Klubu Sportowego Kobylanka:   Anna Cetnarowicz, Monika Rurka i Szymon Dyląg,  reprezentując województwo małopolskie,  wystąpili w dniu 12 czerwca 2011 roku w ogólnopolskim finale zawodów Samsung Athletic Cup.

   

Uczniowie z Klęczan w ogólnopolskim finale czwórboju lekkoatletycznego

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Klęczanach  w składzie:  Konrad Krok, Łukasz Przybycień, Bartosz Reczek, Szymon Ryczek, Marek Skwira  i Błażej Wałęga, reprezentowali województwo małopolskie w zawodach ogólnopolskich w czwórboju lekkoatletycznym, które odbyły się w dniach 14 i 15 czerwca 2010 roku w Lesznie.
   

Otwarcie boisko piłkarskiego w Kwiatonowicach

Otwarcia boiska piłkarskiego w Kwiatonowicach dokonał w dniu 8 lipca 2007 roku Wójt Gminy Gorlice Ryszard Guzik, a arenę zmagań piłkarskich poświęcił Proboszcz Parafii Kwiatonowice ks. Emil Myszkowski.  W ceremonii otwarcia uczestniczył też sołtys wsi Kwiatonowice Stanisław Żegleń, pomysłodawca i główny twórca powstania tego malowniczo położonego, obiektu sportowego. 

   

Pierwszoligowy zespół piłkarski Górnika Łęczna w Kobylance

W ramach świętowania awansu piłkarzy Malineksu Kobylanka do IV ligi, w dniu 20 lipca 2003 roku na boisku piłkarskim w Kobylance, naprzeciw drużyny gospodarzy stanął beniaminek ekstraklasy piłkarskiej Górnika Łęczna, prowadzony przez trenera Jacka Zielińskiego.

   

Historyczny awans piłkarzy LKS Kobylanka do IV ligi

W dniu 19 czerwca 2003 roku po zwycięstwie 2 : 1 nad zespołem Jutrzenki Zakopane futboliści LKS Kobylanka, awansowali do małopolskiej IV ligi. Drużyna piłkarska z Kobylanki zajęła drugie miejsce w tabeli nowosądeckiej ligi okregowej, ulegając jedynie zespołowi Kolejarza Stróże. Piłkarze w 30 meczach zdobyli 58 punktów, zwyciężyli w 18 meczach, zanotowali 4 remisy i 8 porażek.
   

Renata Kudłata brązową medalistką mistrzostw Polski seniorek w zapasach

Podczas Mistrzostw Polski Seniorek w zapasach rozegranych w dniu 16 - 17 maja 2003 roku w Żarach, zawodniczka klubu sportowego Derby Kobylanka Renata Kudłata (Luksa) zdobyła brązowy medal w kategorii wagowej 59 kg. Jest to najcenniejsze osiągnięcie tej zawodniczki w jej karierze sportowej.

« [1] [2] [3] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne