Strona główna

Gmina Gorlice

Inwestycje

   

Gmina Gorlice – plany inwestycyjne na 2015 rok

W 2015 roku w każdej miejscowości gminy Gorlice planowane są zadania służące poprawie warunków życia mieszkańców.
   

Zewnętrzna siłownia integracyjna w Zagórzanach

Zewnętrzna siłownia integracyjna w Zagórzanach jest obiektem składającym się z 7 urządzeń, tworzących 13 odrębnych stanowisk do ćwiczeń. Bezpłatnie mogą z niej korzystać wszyscy mieszkańcy.
   

Gmina Gorlice – skuteczna i przyjazna mieszkańcom - podsumowanie kadencji 2010-2014 (tv)

Gmina Gorlice w latach 2011-2014 ciągle się rozwijała. Inwestowała w edukację, ochronę środowiska, drogi, sport, kulturę – mając na uwadze dobro wszystkich mieszkańców. W ciągu kadencji zrealizowano inwestycje na kwotę ponad 50 mln zł, pozyskując na ten cel środki zewnętrzne, głównie z Unii Europejskiej. Średnio corocznie ponad 25 % budżetu wydawano na rozwój i inwestycje.
   

Realizacja zadań inwestycyjnych w 2014 roku (tv)

W 2014 roku w każdej miejscowości Gminy Gorlice prowadzone są zaplanowane zadania inwestycyjne lub projekty z zakresu rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, modernizacji dróg i budowy chodników, edukacji mieszkańców, kultury, turystyki i sportu. film
   

Szlak pieszo-rowerowy - odcinek Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej


Gmina Gorlice zrealizowała inwestycję pn. "Tworzenie ogólnopolskiego produktu turystycznego – małopolski odcinek Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej – etap I".
   

Gmina Gorlice – unijne szanse wykorzystane

Gmina Gorlice jest w czołówce gmin pozyskujących dofinansowanie do projektów ze środków Unii Europejskiej - wynika z Raportu opracowanego w Departamencie Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
   

Inwestycje w Gminie Gorlice w 2013 roku

W budżecie gminy Gorlice na 2013 rok zaplanowano ponad 12 mln zł na realizację inwestycji służących rozwojowi gminy i lepszemu życiu mieszkańców. (TV-film
   

Zmodernizowano budynek wiejski w Ropicy Polskiej

Dokonano odbioru końcowego budynku wiejskiego w Ropicy Polskiej. W odnowionym budynku siedzibę będą mieli: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice, sołtys wsi Ropica Polska, Koło Gospodyń Wiejskich i organizacje społeczne działające na terenie sołectwa. Oprócz pomieszczeń dla tych organizacji budynek będzie posiadał salę widowiskowo – konferencyjną.
   

Wodociąg w Kobylance

W dniu 4 lutego 2013 r. w Urzędzie Gminy Gorlice członek Zarządu Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys przekazał wójtowi Gminy Gorlice Ryszardowi Guzikowi umowę na dofinansowanie zadania pn. Budowa wodociągu we wsi Kobylanka – gmina Gorlice. Całkowita wartość projektu wynosi 5,78 mln zł.

« [1] [2] [3] [4] [5] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny