Strona główna

Gmina Gorlice

Inwestycje

   

Środki z Tarczy 4.0 dla Gminy Gorlice

Gmina Gorlice otrzymała 1 947 413 zł dofinansowania z rządowego programu wsparcia inwestycji - Funduszu Inwestycji Samorządowych!
W Starostwie Powiatowym w Gorlicach, z rąk Poseł na Sejm RP Barbary Bartuś, Zastępca Wójta - Magdalena Czech, odebrała symboliczny czek.
   

Inwestycje wykonane w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Gorlice


Zakończyła się realizacja projektu pn. „Rozbudowa i przebudowa budynków szkolnych w Klęczanach i Ropicy Polskiej oraz budynku wiejskiego w Kwiatonowicach w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Gorlice”
   

30 lat samorządności Gminy Gorlice

Świętując 30. rocznicę samorządu terytorialnego z dumą mówimy o zmianach jakie dokonały się, dziękujemy wszystkim zaangażowanym w budowanie naszej małej ojczyzny i z wiarą patrzymy w przyszłość.
   

Podsumowanie pierwszego roku kadencji Wójta Gminy Gorlice - Jana Przybylskiego

Szanowni Mieszkańcy Gminy Gorlice!
- Mija rok od objęcia przeze mnie funkcji Wójta Gminy Gorlice. Rok intensywnej pracy, ciekawych wyzwań, budującej współpracy. To czas wypełniony rozmowami o problemach i planach na przyszłość, czas realizacji inwestycji w infrastrukturę, środowisko i człowieka...
   

Wicemarszałek Województwa Małopolskiego z wizytą w gminie Gorlice (tv)

20 listopada 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć w gminie Gorlice Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółkę, w związku z realizacją na obszarze gminy inwestycji finansowanych z budżetu Województwa Małopolskiego.
   

Strefa rekreacji i aktywności fizycznej w Kobylance otwarta

W Kobylance otwarto plac zabaw dla dzieci wraz z siłownią zewnętrzną. Jest to nagroda dla sołectwa Kobylanka, za zajęcie trzeciego miejsce w konkursie „Najpiękniejsza Małopolska Wieś 2019”.
   

Inwestycje gminne w 2019 roku

Trwa realizacja gminnych inwestycji zaplanowanych na 2019 rok. Największą inwestycją jest budowa hali sportowej w Kobylance. Realizowane są także inwestycje oświatowe i drogowe.
   

Klub „Senior+” w Gminie Gorlice

Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski odebrał promesę dofinansowania w wysokości 133 317 zł na utworzenie i wyposażenie Klubu „Senior+”, który będzie znajdował się w budynku WDK w Bystrej.
   

Nowy autobus do przewozu dzieci szkolnych

Gmina Gorlice zakupiła, na potrzeby przewozu dzieci i młodzieży szkolnej, nowy autobus marki Mercedes. Cena autobusu wyniosła 300 120 zł.
« [1] [2] [3] [4] [5] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny