Strona główna

Gmina Gorlice

Dla Przedsiębiorców

RODO - informacja dla przedsiębiorców

Przeczytaj i sprawdź, jak przygotować swoją firmę do RODO.
   

Projekt dla przedsiębiorców „Lider CSR – zarządzanie wiekiem – subregion sądecki”

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza mieszkańców gminy Gorlice, którzy prowadzą działalność gospodarczą jako mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa i zatrudniają przynajmniej jednego pracownika. do udziału w projekcie „Lider CSR – zarządzanie wiekiem – subregion sądecki”.

O PLATFORMIE BIZNES.GOV.PL

BIZNES.GOV.PL to źródło informacji o usługach, które państwo świadczy dla osób prowadzących i planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą. Dowiesz się tutaj, jak założyć i prowadzić własną firmę

OBYWATEL.GOV.PL

OBYWATEL.GOV.PL to dobre źródło informacji o usługach, które państwo świadczy dla Ciebie. Chcemy, żebyś załatwił sprawy szybko i sprawnie, dlatego zbieramy nasze usługi w jednym miejscu i opisujemy w prosty i przystępny sposób.

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Załóż firmę przez telefon!

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon.

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej

Od dnia 1 lipca 2011 r. obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz nowy formularz CEIDG-1 wniosku do rejestracji działalności gospodarczej osób fizycznych.

Uwaga na wyłudzenia

Wszelkie czynności z wpisem do CEIDG są BEZPŁATNE.
« [1] [2] [3] [4]

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny