Strona główna

Gmina Gorlice

Profilaktyka uzależnień » Kampania Profilaktyczna Gminy Gorlice "Wyjść naprzeciw" »

VII Gminna Kampania Profilaktyczna "Wyjść naprzeciw", Dominikowice 2012

RELACJA W GORLICKIEJ TELEWIZJI INTERNETOWEJ

W dniu 21 czerwca 2012 r. w Dominikowicach odbyła się 7. edycja imprezy profilaktyczno - edukacyjno - kulturalnej Kampania Profilaktyczna Gminy Gorlice "Wyjść naprzeciw". Jest to doroczne spotkanie młodzieży wszystkich gminnych placówek szkolnych odbywające się pod hasłem "sport i muzyka przeciw nałogom" i ma w swoim założeniu ukazywać młodym mieszkańcom naszej gminy sport, rekreacją, czynny wypoczynek, dobrą muzykę jako alternatywę wobec pojawiających się zagrożeń związanych z uzależnieniami.


Kampania obejmuje całoroczny cykl imprez sportowo - rekreacyjnych dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów, sportowe zajęcia pozalekcyjne oraz programy i konkursy profilaktyczne.
Tradycyjnie nagrodzono wyróżniających się uczniów (nagrody wręczał wójt Gminy Gorlice Ryszard Guzik i pełnomocnik wójta ds. oświaty Barbara Wiatr), wręczono stypendia im. Braci Potoczków Fundacji Sądeckiej (stypendia wraz z wójtem Gminy wręczał Władysław Matczuk, dyrektor biura Fundacji Sadeckiej), podsumowano rywalizację sportową w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (statuetki i puchary wręczali młodym sportowcom wójt Gminy i przewodniczący Rady Gminy Gorlice Aleksander Kalisz)

Fundusz Stypendialny im. Braci Potoczków wspiera naukę zdolnej młodzieży wiejskiej znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Jego celem jest również promowanie młodych talentów, uczniów twórczych, pragnących robić więcej i wiedzieć więcej dla własnego rozwoju i doskonalenia się.


Pierwsi na scenie wystąpili muzycy z zespołu Doors To Heaven. Następnie na scenie zaprezentowali się gimnastycy z Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" z Rzeszowa. Ich podniebne i naziemne akrobacje wzbudziły podziw wśród zgromadzonej publiczności.


Finałową atrakcją imprezy był koncert zespołu Bayer Full. Przy dawnych i nowych przebojach zespołu oraz opowiastkach lidera zespołu, legendarnego Sławomira Świerzyńskiego, widownia bawiła się świetnie. Młodzież tańczyła, wszyscy wspólnie śpiewali.

Lista uczniów otrzymujących stypendia współfinansowane przez Gminę Gorlice i Fundusz Stypendialny im. Braci Potoczków Fundacji Sądeckiej;
,

Cetnarowicz Anna - Gimnazjum w ZS w Kobylance

Cetnarowski Przemysław - Gimnazjum w ZS w Szymbarku

Dusza Natalia - Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Gawlik Konrad - Gimnazjum w ZS w Bystrej

Gogola Dawid - Gimnazjum w ZS w Szymbarku

Gwóźdź Natalia - Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Janeczek Klaudia - Gimnazjum w ZS w Kobylance

Karp Gabriela - Gimnazjum w ZS w Kobylance

Knapik Mateusz - Gimnazjum w ZS w Zagórzanach

Krupczak Krzysztof - Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Kudławiec Dominik - Gimnazjum w ZS w Bystrej

Laskoś Joanna - Gimnazjum w ZS w Szymbarku

Marcisz Gabriel - Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Migacz Magdalena - Gimnazjum w ZS w Bystrej

Mituś Kamil - Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Pawłowska Ewelina - Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Piecuch Agata - Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Potok Emilia - Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Rzepiela Jan - Gimnazjum w ZS w Szymbarku

Sekuła Katarzyna - Gimnazjum w ZS w Kobylance

Sikora Justyna - Gimnazjum w ZS w Bystrej

Szuba Magdalena - Gimnazjum w ZS w Szymbarku

Szura Dominik -Gimnazjum w ZS w Ropicy Polskiej

Szwarc Gabriela -Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Szymczyk Sylwia - Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Tokarska Justyna - Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Włodek Artur - Gimnazjum w ZS w Kobylance

Wszołek Magdalena - Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Zych Paulina - Gimnazjum w ZS w Bystrej

Zygoń Weronika - Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Wykaz uczniów nagrodzonych za osiągnięcia w konkursach:

 

Justyna Sikora - III Gimnazjum w ZS w Bystrej

Wioletta Szymczyk - III Gimnazjum w ZS w Bystrej

Maria Gorący - II Gimnazjum w ZS w Bystrej

Wiktoria Bednarz - II Gimnazjum w ZS w Bystrej

Gabriela Migacz - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Bystrej

Magdalena Ziemba - II Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Joanna Krężołek - II Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Agnieszka Krężołek - II Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Klaudia Kaszałowicz - II Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Zofia Grądalska -I Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Arkadiusz Bieszczad - III Gimnazjum w ZS w Dominikowicach]

Arkadiusz Karaś - III Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Katarzyna Ludwin - I Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Dominik Przybycień - II Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Sylwia Szymczyk - I Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Małgorzata Przybycień - I Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Krzysztof Krupczak - III Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Patrycja Czech - III Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Aleksandra Dziki - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Dominikowicach

Joanna Jastrzębska -II b Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Alicja Przybyłowicz - III Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Natalia Skrobiś - V Szkoły Podstawowej w ZS w Dominikowicach

Katarzyna Wal - II b Gimnazjum w ZS w Dominikowicach

Wojciech Hycnar -II Gimnazjum w ZS w Klęczanach

Robert Gurtat -III Gimnazjum w ZS w Klęczanach

Anna Materlińska -I Szkoły Podstawowej w ZS w Klęczanach

Gabriela Liana - II Szkoły Podstawowej w ZS w Klęczanach

Natalia Kowalska - VI a Szkoły Podstawowej w ZS w Kobylance

Adam Szpyrka - VI a Szkoły Podstawowej w ZS w Kobylance

Kamil Wantuch - VI a Szkoły Podstawowej w ZS w Kobylance

Natalia Kowalska - VI a Szkoły Podstawowej w ZS w Kobylance

Sylwia Gębarowska - II b Gimnazjum w ZS w Kobylance

Weronika Krzemińska -II b Gimnazjum w ZS w Kobylance

Dariusz Bugno - I Gimnazjum w Kwiatonowicach

Tomasz Tabor -I Gimnazjum w ZS w Ropicy Polskiej

Dominik Szura - III Gimnazjum w ZS w Ropicy Polskiej

Hanna Smołkowicz - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Ropicy Polskiej

Mateusz Zięba - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Ropicy Polskiej

Filip Rzepiela - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Ropicy Polskiej

Kacper Zieliński - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Ropicy Polskiej

Artur Laskoś - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Ropicy Polskiej

Damian Markowicz - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Ropicy Polskiej

Konrad Żydło - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Ropicy Polskiej

Kamil Warcholik - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Ropicy Polskiej

Joanna Niemiec - II Gimnazjum w ZS w Ropicy Polskiej

Gabriela Łasak - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Ropicy Polskiej

Agata Piecuch -III Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Gabriela Szwarc - III Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Justyna Tokarska - III Gimnazjum w ZS w Stróżówce

Magdalena Wszołek - II Gimnazjum w ZS w Stróżówce
Kacper Szpyrka - IV Szkoły Podstawowej w ZS w Stróżówce
Dawid Gogola - III a Gimnazjum w ZS w Szymbarku
Jan Rzepiela - III a Gimnazjum w ZS w Szymbarku
Anna Ruchała - III b Gimnazjum w ZS w Szymbarku
Agnieszka Guzik - III b Gimnazjum w ZS w Szymbarku
Ewelina Sokulska - VI a Szkoły Podstawowej w ZS w Szymbarku
Julia Trybus - III a Szkoły Podstawowej w ZS w Szymbarku
Katarzyna Penkała - II a Gimnazjum w ZS w Szymbarku
Izabela Jajko - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Szymbarku
Mateusz Knapik - II Gimnazjum w ZS w Zagórzanach
Krzysztof Liana - III b Gimnazjum w ZS w Zagórzanach
Amadeusz Kappy - VI Szkoły Podstawowej w ZS w Zagórzanach
Michał Pikusa - II Gimnazjum w ZS w Zagórzanach
Magdalena Pyrcioch - III Gimnazjum w ZS w Zagórzanach
Jolanta Mitoraj - I Gimnazjum w ZS w Zagórzanach
Agnieszka Dutka - III Gimnazjum w ZS w Zagórzanach
Gabriela Galiszewska - III Gimnazjum w ZS w Zagórzanach
Angelika Kordzikowska - III Gimnazjum w ZS w Zagórzanach
Gabriela Wypasek - III Gimnazjum w ZS w Zagórzanach
Kinga Żurowska - III Gimnazjum w ZS w Zagórzanach

 

Wykaz uczniów nagrodzonych za osiągnięcia sportowe:

 

Patrycja Czech, Paulina Gałowicz, Patryk Basista, Dawid Mikołajczyk - Dominikowice, Bartosz Reczek, Hubert Reczek, Ewelina Majocha - Klęczany,

Bartłomiej Dudek, Patrycja Grzesiak, Bartłomiej Baran, Piotr Obrzut, Maria Trybus, Izabela Jajko, Julita Dziki i Piotr Kukuła - Szymbark

Angelika Kordzikowska, Joanna Biernacka - Zagórzany

Grzegorz Marcisz, Barbara Wszołek - Stróżówka

Rafał Markowicz, Gabriela Padoł, Dagmara Krok - Ropica Polska

Paulina Kudłaty, Monika Rurka, Magdalena Kwarcińska, Tomasz Rurka - Kobylanka

Wioletta Szymczyk, Krystyna Szura - Bystra

Adrian Dziki, Dariusz Bugno - Kwiatonowice

 


Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice




Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne