Strona główna

Gmina Gorlice

Sport » Tabele ligowe »

Tabele ligowe - sezon 2011/2012 - część I

PIŁKA NOŻNA

 

Liga okręgowa seniorów

Nowy Sącz

M

Nazwa zespołuMeczePunktyBramki

1

 KS Zakopane

30

77 

87 : 26

2

 Poroniec Poronin

30

70

85 : 30

3

 Łosoś Łososina Dolna

30

59

71 : 34

4

 Dobrzanka Dobra

30

56

70 : 47

5

 GKS Glinik Gorlice

30

50

66 : 45

6

 LKS Szaflary

30

48

59 : 51

7

 ULKS Korzenna

30

43

42 : 70

8

 Jordan Jordanów

30

41

49 : 49

9

 Poprad Rytro

30

39

52 : 46

10

 Gród Podegrodzie

30

38

48 : 58

11

 LKS Kobylanka

30

37

64 : 54

12

 Olimpia Pisarzowa

30

34

47 : 54

13

 AKS Ujanowice

30

31

43 : 73

14

 Zuber Krynica Zdrój

30

30

38 : 75

15

 LKS Uście Gorlickie

30

21

31 : 84

16

 Sokół Stary Sącz

30

11

28 : 84

 

Klasa A seniorów

Gorlice - Nowy Sącz

M

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1

 Orzeł Wojnarowa

26

64

92 : 35

2

 LKS Wójtowa

26

51

71 : 37

3

 Wicher Mogilno

26

48

77 : 33

4

 Ogień Sękowa

26

47

73 : 52

5

 LKS Ropa

26

47

60 : 48

6

 KS Bobowa

26

44

72 : 54

7

 LKS Zagórzany

26

40

66 : 49

8

 LKS Kobylanka II

26

40

56 : 71

9

 LKS Łużna

26

37

59 : 56

10

 Torcida Smerekowiec

26

32

49 : 52

11

 Biała Brunary

26

20

29 : 56

12

 LKS Szymbark

 26 

18

44 : 76

13

 Królovia Królowa Górna

 26 

18

40 : 93

14

 KS Biecz

    26

5

20 : 96

 

Klasa B seniorów

Gorlice

M

Nazwa zespołuMeczePunktyBramki

1

Nafta Kryg

16

34

57 : 25

2

LKS Kwiatonowice

16

31

58 : 36

3

LKS Łosie

16

26

40 : 35

4

Victoria Snietnica

16

23

39 : 32

5

Olimpijczyk Racławice

16

23

65 : 46

6

Moszczanka Moszczenica

16

21

36 : 37

7

LKS Grudna Kępska

16

19

36 : 43

8

LKS Staszkówka

16

19

27 : 57

9
LKS Bystra
16 7 22 : 69

 

  

PIŁKA SIATKOWA
    X Gorlicka Amatorska Liga PIłki Siatkowej
 I liga mężczyzn
    Kolejność po rundzie finałowej
 M
    Nazwa zespołu
 
 1
                                 Trybus I Szymbark   
 
 2
                                Hydrotech Bobowa 
 
 3
                               Galicja Klęczany
 
 4
                                LKS Kwiatonowice
 
     Kolejność po rundzie zasadniczej
 M
 Nazwa zespołu
 
 Punkty
 Sety
 1
 Trybus I Szymbark

 9

 26
 27 : 4
 2
 Galicja Klęczany
  9

 22

 24 : 8
 3
 Hydrotech Bobowa
  9
  19 
  21 : 12
 4
 LKS Kwiatonowice
  9
 17
  20 : 15
 5
 Libbud Libusza
  9
 12
  18 : 20
 6
 Arex Gorlice
  9
 12
  15 : 19
 7
 Tytan Ropa
  9
 12
   5 : 19
 8
 Chaos Kobylanka
  9
 6
 11 : 23
 9
 Eskulap Libusza 
  9
 6
 10 : 23
 10
 Błyskawica Dominikowice
  9

 3

  8 : 26

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice




Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne