Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Plany Priorytetowe Policji

Dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej w Gorlicach pełniący służbę na terenie gminy Gorlice realizują następujące plany priorytetowe przyczyniające się do poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Zawiadomienie Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Zawiadomienie Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej o planowanym przeprowadzeniu oględzin w terenie w związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie ustalenia charakteru wód cieku...

Dotacja na zadanie z zakresu kultury fizycznej

Ogłoszenie w sprawie przyznania przez Wójta Gminy Gorlice dotacji na realizacje w 2018 roku zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

Konkurs ofert z zakresu kultury fizycznej

Ogłoszenie w sprawie otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2018 zadań publicznych Gminy Gorlice z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Dotacje na sport przyznane

Zarządzenie Wójta Gminy Gorlice z  dnia 1 lutego 2018 roku w sprawie przyznania dotacji na realizację w pierwszym  półroczu 2018 roku, zadań publicznych Gminy Gorlice z zakresu  sprzyjania rozwojowi sportu.

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Konkursu ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego

ZARZĄDZENIE  WÓJTA GMINY GORLICE w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2018 zadań z zakresu zdrowia publicznego w ramach wykonania Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

LGD „Beskid Gorlicki” zaprasza do składania wniosków

Od 04.12.2017 r. do 18.12.2017 r. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” prowadzić będzie nabory wniosków o przyznanie pomocy.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne