Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Dołącz do zespołu małopolskich szpitali tymczasowych!

Dołącz do zespołu małopolskich szpitali tymczasowych i innych placówek ochrony zdrowia leczących chorych na COVID-19!
Zachęcamy do współpracy personel medyczny i wolontariuszy posiadających uprawnienia medyczne bądź inne, istotne z punktu widzenia skompletowania zespołu szpitali tymczasowych i placówek najmocniej zaangażowanych w walkę z epidemią.
   

PROGRAM „WSPIERAJ SENIORA”

Gmina Gorlice poprzez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, bierze udział w realizacji przedsięwzięcia pod nazwą „WSPIERAJ SENIORA”.
Program skierowany jest do osób powyżej 70 roku życia, które w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu i nie są w stanie zabezpieczyć sobie artykułów podstawowej potrzeby.

Program aktywności fizycznej „8 tygodni do zdrowia”

Narodowy Fundusz Zdrowia wspólnie z Ministerstwem Zdrowia oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym  zapraszają do udziału w programie aktywności fizycznej „8 tygodni do zdrowia”.
   

Przedłużony termin naboru wniosków dla rolników poszkodowanych przez COVID-19

Do 7 października 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o wsparcie od tych rolników, których gospodarstwa zostały szczególnie dotknięte kryzysem COVID-19. Maksymalna kwota pomocy dla rolnika nie może przekroczyć 7 tys. euro.

Zawiadomienie

Zawiadomienie Burmistrza Miasta Gorlice w związku z realizacją zdania "Budowa kanalizacji sanitarnej w ramach zadania Budowa strefy przemysłowej w Gorlicach ul. Zakole"
   

Ważne: dotyczy odczytów wodomierzy!

Informacja dla mieszkańców korzystających z wodociągu w miejscowościach: Bystra, Dominikowice, Kobylanka, Ropica Polska, Stróżówka, posiadających wodomierze starego typu (czyli nie radiowe).
   

Zebrania wiejskie odwołane

Jesienne zebrania wiejskie we wszystkich sołectwach Gminy Gorlice zostają odwołane, z uwagi na ograniczenia obowiązujące w obszarze czerwonym ustanowionym na terenie powiatu gorlickiego, w związku z trwającą epidemią.

Rekrutacja do projektu „Młodzież solidarna z dziedzictwem”

Interesuje Cię Małopolskie dziedzictwo? Jesteś aktywny i chcesz kreatywnie spędzać czas? Jesteś w wieku 15-29 lat? Chcesz rozwijać takie kompetencje społeczne jak np. umiejętność pracy w zespole, budowanie relacji, przekonywanie innych osób, wypowiadanie się publiczne i wiele innych?
Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie projekt pt.: „Młodzież solidarna z dziedzictwem”!
   

W GOPS zaświadczenia o dochodach do Programu „Czyste Powietrze”

ZAŚWIADCZENIA O WYSOKOŚCI PRZECIĘTNEGO  MIESIĘCZNEGO DOCHODU składane w Narodowym lub Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w ramach  Programu „Czyste Powietrze” - dla mieszkańców Gminy Gorlice - wydawane są w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gorlicach.
   

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – startujemy!

Już po raz siódmy podmioty i instytucje, które otrzymały unijne wsparcie, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) prezentują zrealizowane przedsięwzięcia.
Od 25 do 27 września, w czasie kulminacyjnego weekendu DOFE, za pośrednictwem strony https://dniotwarte.eu prowadzony będzie program specjalny, oparty o połączenia na żywo z regionami, odwiedziny u beneficjentów, konkursy z nagrodami.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [12] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne