Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia »

Plany działań priorytetowych dzielnicowych w gminie Gorlice

Plany działań priorytetowych dzielnicowych w gminie Gorlice

Plan działania dla rejonu nr 7 – mł. asp. Piotr Wojnarowicz


Rejon Szkoły Podstawowej w miejscowości Stróżówka, gdzie kierujący w godzinach porannych oraz popołudniowych nie stosują się do znaku B-35 zakaz postoju, czym stwarzają zagrożenie  bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zagrożenie to zdiagnozowano na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz informacji przekazywanych od mieszkańców podczas licznych rozmów i spotkań.

Plan działania dla rejonu nr 8 – sierż sztab. Grzegorz Szymański

Ścieżka rowerowa na trasie Szymbark – Ropica Polska, gdzie według mieszkańców w porze wieczorowo-nocnej przebywająca tam młodzież spożywa alkohol, a będąc pod jego wpływem dopuszcza się wykroczeń porządkowych oraz dewastacji mienia. Zagrożenie zdiagnozowano na podstawie informacji przekazywanych przez mieszkańców podczas pełnionego obchodu.

Plan działania dla rejonu nr 9 – asp. Tomasz Toczek

Rejon sklepu „HitPol” w Kobylance oraz kładki, która położona jest nad potokiem „Kotlanka” w pobliżu w/w sklepu, gdzie osoby w tym młodzież w godzinach popołudniowo-wieczornych dopuszczają się szeregu wykroczeń porządkowych między innymi: spożywania alkoholu, zaśmiecania. Zagrożenie to zdiagnozowano na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz informacji przekazywanych od mieszkańców podczas licznych rozmów i spotkań.


Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne