Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Projekt ARDENT dot. rozwoju obszarów wiejskich

W związku z realizacją kolejnego etapu projektu ARDENT „Advancing Rural Development through Entrepreneurship Education for Adults (2019-1-EN02-KA204-006491)” odbędą się warsztaty poświęcone tworzeniu i dopracowaniu koncepcji innowacyjnych pomysłów w zakresie rozwoju obszarów wiejskich. Zapraszamy osoby lub zespoły osób, które są zainteresowane tematyką rozwojową w odniesieniu do obszarów wiejskich.

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gorlicach w sprawie zgłoszenia gospodarstwa utrzymującego drób.

Informacja o godzinach pracy Urzędu Gminy w Wielki Piątek

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że 2 kwietnia 2021 r. (Wielki Piątek) Urząd Gminy Gorlice czynny będzie do godziny 12:00. Kasa Urzędu czynna będzie do godziny 11:30. Za utrudnienia przepraszamy !
   

Apel o niewypalanie traw

Apel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach o niewypalanie traw.

Katalog produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej

Województwo Małopolskie zaprasza do zapoznania się z Katalogiem produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej.

Komunikat dotyczący wystąpienia ptasiej grypy

W związku z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gorlicach z dnia  20 marca 2021 r. znak sprawy: PIW-ChZ./1/ - HAPAI /2021, Wójt Gminy Gorlice zawiadamia o stwierdzeniu wystąpienia grypy ptasiej na terenie miejscowości Bielanka.
Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wszystkich wytycznych Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gorlicach.

Zastępca Wójta
/-/ Magdalena Czech


Gorlice, 23 marca 2021 r.

PLEBISCYT RADIOWEJ CZWÓRKI „NIEPRZECIĘTNI 2021”

Czwórka po raz kolejny ruszyła na poszukiwania wyjątkowych osobowości – młodych ludzi, którzy tworzą niebanalne rzeczy i mają nietypowe zainteresowania. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2021” można zgłaszać do 18 kwietnia.

Ostrzeżenie! Do wód rzeki Ropy mogą przedostawać się substancje niebezpieczne

Zwracamy się z apelem o ostrożność w korzystaniu z wód rzeki Ropy płynących poniżej wylotu kanału oczyszczalni rafineryjnej, położonego na wysokości skrzyżowania DK 28 z ul. Młyńską w związku z informacją Burmistrza Miasta Gorlic dotyczącą wstrzymaniem pracy oczyszczalni ścieków byłej Rafinerii Glimar.
   

Organizacja pracy w Urzędzie Gminy

OGŁOSZENIE
W sprawie zasad wykonywania zadań publicznych w Urzędzie Gminy Gorlice, z uwzględnieniem ograniczeń w funkcjonowaniu Urzędu, w związku z trwającym stanem epidemii
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [13] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne