Strona główna

Gmina Gorlice

Ogłoszenia

Nabór na wymianę kotłów węglowych na gazowe

W związku z kolejnym naborem do projektu dofinansowań do wymiany kotłów, Gmina Gorlice zaprasza zainteresowanych mieszkańców do składania deklaracji.
Projekt dotyczy wymiany starych kotłów węglowych lub na drewno na nowoczesne kotły gazowe lub na biomasę.

REJESTRACJA W SYSTEMIE MONITOROWANIA ZAGROŻEŃ - POWIADOMIENIA SMS

Powiadomienia alarmowe dla mieszkańców w ramach programu "Wsparcia służb ratowniczych".
   

"Czyste Powietrze"

Spotkanie dotyczące programu "Czyste Powietrze" odbędzie się 5 października w Ropicy Polskiej.

Zawiadomienie Starosty Gorlickiego

Zawiadomienie Starosty Gorlickiego o wydaniu decyzji na realizację inwestycji drogowej pn.„Rozbiórka istniejącego mostu betonowego na potoku Brzezna w km 0+385 w miejscowości Ropica Polska..."

Konkurs z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu

ZARZĄDZENIE  WÓJTA GMINY GORLICE w sprawie ogłoszenia konkursu projektów na realizację, w drugim półroczu  2018 roku, zadania publicznego  gminy Gorlice z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu.

Konkurs FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE – POŁUDNIE!

Wystartował konkurs FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE – POŁUDNIE! Możesz zdobyć mały grant na lokalną inicjatywę!

16 lipca 2018 ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie Południe”, w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać małe granty na realizację lokalnych inicjatyw lub/i rozwój organizacji.
Nabór projektów od 16 lipca potrwa przez 30 dni.

Obwieszczenie Starosty Gorlickiego

STAROSTA GORLICKI zawiadamia, że zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn.: „Rozbiórka istniejącego mostu betonowego na potoku Brzezna w km 0+385 w miejscowości Ropica Polska.

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY DREWNA

Wójt Gminy Gorlice podaje do publicznej wiadomości informację, że posiada do sprzedaży drewno pozyskane z wycinki drzew rosnących przy budynku Szkoły Podstawowej w Kobylance.
   

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.
Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne