Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

   

500 sadzonek cisa na 50–lecie szkoły w Zagórzanach

Z okazji 50-lecia szkoły w Zagórzanach, uczniowie otrzymali prezent od Nadleśnictwa Gorlice w postaci 500 sadzonek cisa. Dar ten stał się okazją do przeprowadzenia na żywo lekcji przyrody.
   

Rocznica Odzyskania Niepodległości w Gminie Gorlice

W dniu 07.11.2014 r. w Wiejskim Domu Kultury w Bystrej odbyła się Akademia z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
   

Wycieczka seniorów do Lublina

11 X 2014 r grupa seniorów i młodzieży z Dominikowic, Kobylanki i Krygu uczestniczyła w wycieczce do Lublina - „Tropami historii i literatury południowo – wschodnich terenów Polski. Miejsca pamięci i kultury”.
   

Bądź aktywny ...- Seniorzy w Krakowie

Bądź aktywny - Znajdź wiosnę w jesieni życia! – to projekt realizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dominikowicach. 27 września 2014 r w ramach projektu odbyła się wycieczka do Krakowa dla 50 beneficjentów z Dominikowic i Krygu.
   

Złote Gody - medale od Prezydenta

W dniu 15 maja 2014 r. w restauracji Podzamcze pary małżeńskie z terenu miasta Gorlice i gminy Gorlice świętowało swoje Złote Gody. Dostojni jubilaci otrzymali medale "Za długoletnie pożycie małżeńskie" przyznane przez Bronisława Komorowskiego Prezydenta RP.
   

XVI Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Wielki wybuch 1914–1918

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia intrygujących i często niedostępnych zabytków Małopolski. W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą wybuchu I wojny światowej motywem przewodnim XVI edycji Dni Dziedzictwa, zatytułowanej Wielki wybuch 1914–1918, jest historia tego okresu.
   

Zimowa Szkoła Wolontariatu

„Na tropach serca...” to motto przewodnie tegorocznej Zimowej Szkoły Wolontariatu. Wzięło w niej udział 210 wolontariuszy ze Szkolnych Klubów Wolontariatu (działających przy Lokalnym Centrum Wolontariatu w Gorlicach) wraz ze swoimi koordynatorami.
   

Szlachetna Paczka i "Serce - Sercu" w Gminie Gorlice

Gmina Gorlice właczyła się w akcję Szlachetna Paczka oraz w przedświąteczną akcją charytatywną "Serce-Sercu".

"Droga do lepszego zarządzania”

Gmina Gorlice zakończyła realizację partnerskiego projektu ze środków Unii Europejskiej  „Droga do lepszego zarządzania”.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne