Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

Seniorzy z Gminy Gorlice na "NOWOROCZNEJ GALI - KONCERCIE WIEDEŃSKIM”

6 stycznia 2020 r. seniorzy z Gminy Gorlice wybrali się na "NOWOROCZNĄ GALĘ - KONCERT WIEDEŃSKI” do  Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.
   

PRAKTYCZNY PORADNIK projektu „Aktywne Kobiety w Gminie Gorlice!”

PRAKTYCZNY PORADNIK upowszechniający rezultaty projektu: „Aktywne Kobiety w Gminie Gorlice!”
   

Aktywne Kobiety w Gminie Gorlice

Projekt Aktywne Kobiety w Gminie Gorlice realizowany od maja 2018 r. do listopada 2019 r. przez Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe Wsi Zagórzany dobiega końca. 14 listopada 2019 r. odbyło się forum podsumowujące projekt.
   

Złote i Diamentowe Gody

Wójt gminy Gorlice Jan Przybylski wraz burmistrzem Gorlic Rafałem Kuklą uhonorowali pary małżeńskie z terenu Gminy i Miasta Gorlice świętujące swoje Złote i Diamentowe Gody.
   

V Senioriada Gminy Gorlice

17 października  2019 roku w Szkole Podstawowej w Dominikowicach odbyła się V Senioriada Gminy Gorlice – Spartakiada Seniorów 2019. Wzięło w niej udział 80 seniorów z ośmiu wiosek gminy Gorlice: Bystrej, Szymbarku, Ropicy Polskiej, Klęczan, Kobylanki, Kwiatonowic, Dominikowic oraz Zagórzan.
   

Gminna Rada Seniorów w Filharmonii Podkarpackiej

Gminna Rada Seniorów Gminy Gorlice we współpracy ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Oświatowym Wsi Dominikowice, 6 października 2019 r., zorganizowała wyjazd do Filharmonii Podkarpackiej na spektakl “Kiedy kota nie ma ”.
   

Głosuj na Szymbark w konkursie "Turystyczne Skarby Małopolski"

Zapraszamy do głosowania na Szymbark - w kategorii: Miejsce z klimatem i kasztel w Szymbarku w kategorii: Unikatowa atrakcja turystyczna, które biorą udział w konkursie „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”.
   

Absolutorium dla wójta

26 czerwca 2019 roku odbyła się VIII sesja Rady Gminy Gorlice, podczas której Rada Gminy Gorlice jednogłośnie udzieliła absolutorium wójtowi Gminy Gorlice Janowi Przybylskiemu z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok.
   

Wycieczka Seniorów do Torunia i Ciechocinka

W okresie wakacyjnym Seniorzy z Gminy Gorlice wybrali się na wycieczkę do Torunia, Bydgoszczy, Kłodawy i Ciechocinka zorganizowaną przez Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Wsi Dominikowice w ramach projektu Wspólnota łączy - aktywny senior! ASOS  2019.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] ... [16] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny