Strona główna

Gmina Gorlice

Rozmaitości

   

Zmarła Renata Filipowicz

Z wielkim żalem żegnamy śp. Renatę Filipowicz, mieszkankę Kwiatonowic, wieloletnią Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kwiatonowicach, Prezes Kwiatonowickiego Stowarzyszenia Homini, inicjatorkę i działaczkę społeczną Stowarzyszenia Oświatowego Wsi Kwiatonowice i Lokalnego Centrum Wolontariatu, osobę zaangażowaną w życie regionu i Gminy Gorlice.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Wspomnienie ...
   

Pomoc dla rodziny z Szymbarku. Dziękujemy!!!

Szanowni Państwo,
Pierwszy etap pomocy dla poszkodowanej w dramatycznym pożarze szymbarskiej rodziny dobiega końca. Dzięki wielkiej życzliwości i solidarności tysięcy osób i dziesiątków instytucji, nie tylko udało się zgromadzić kwotę dającą pewność odbudowy domu dla poszkodowanej rodziny, ale także niezbędne środki materialne do funkcjonowania pogorzelców w pierwszych dniach po tragedii.
Za ten wspaniały zryw ludzi dobrych serc, za słowa otuchy i wsparcie kierowane do poszkodowanych w imieniu rodziny Państwa Pasiutów, a także społeczności Szymbarku oraz instytucji Gminy Gorlice bardzo serdecznie dziękujemy!
   

31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

Przez gminę Gorlice i powiat gorlicki przejechał 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Był to II etap wyścigu, z Krosna do Nowego Sącza.
   

Przyłącz się do projektu „Pod biało-czerwoną”

Wójt Gminy Gorlice zaprasza wszystkich Mieszkańców Gminy do wzięcia udziału w akcji „Pod Biało-Czerwoną”. W ramach projektu Kancelaria Premiera sfinansuje zakup masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy przyłączą się do akcji.
   

Głosuj na Gminę Gorlice

Trwa głosowanie w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski - Najpiękniejsza Gmina Wiejska. Dwie najlepsze gminy z powiatów gorlickiego oraz nowosądeckiego awansują do finału. Głosowanie potrwa do niedzieli 21 czerwca.
Zachęcamy do głosowania na Gminę Gorlice. Liczymy na Was.
   

#ŁączyNasBiałoCzerwona

Małopolski Urząd Wojewódzki zaprasza wszystkich mieszkańców naszego województwa, samorządowców, organizacje pozarządowe do przyłączenia się do akcji: #ŁączyNasBiałoCzerwona.
   

Ogólnopolska Karta Seniora i Klub Senior+ w naszej Gminie!

Mieszkańcy-Seniorzy, mieszkający na terenie gminy Gorlice, mogą bezpłatnie odebrać Ogólnopolską Kartę Seniora, wypełniając specjalny formularz, dostępny w Urzędzie Gminy Gorlice.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [16] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny