Strona główna

Gmina Gorlice

Organizacje » Ochotnicza Straż Pożarna

   

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Zagórzany

Ochotnicza Straż Pożarna w Zagórzanach zakupiła nowy samochód ratowniczo-gaśniczy w celu zapewnienia gotowości bojowej jednostce oraz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.
   

Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP

5 września 2021 r. w Wiejskim Domu Kultury w Kwiatonowicach odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP Gminy Gorlice.

Realizacja projektu "998 - czas na młodzież"


   
Kwiatonowickie Stowarzyszenie Homini z Ochotniczą Strażą Pożarną w Kwiatonowicach realizuje projekt „998 – czas na młodzież”. W ramach projektu zostanie utworzona Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza (MDP) działająca przy OSP w Kwiatonowicach. Projekt realizowany w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności
   

Nowy sprzęt dla jednostek OSP

W Remizie OSP Zagórzany odbyło się przekazanie sprzętu – węży do motopomp fi 75/20 - dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Gorlice, dofinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego.
   

Sprzęt zapewniający gotowość bojową dla OSP w Zagórzanach


logo


Wójt gminy Gorlice Jan Przybylski, w dniu 30 października 2019 r. uroczyście przekazał sprzęt zapewniający gotowość bojową, działającej w gminie jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej OSP w Zagórzanach, zakupiony w ramach konkursu Bezpieczna Małopolska 2019.


   

Eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 26 marca 2019 r. w Urzędzie Gminy Gorlice odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W sumie do testów przystąpiło 27 osób w trzech kategoriach.
   

II Halowe Mistrzostwa Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych pow. gorlickiego

9 grudnia 2018 r. na hali sportowej w Bobowej odbyły się II Halowe Mistrzostwa Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych pow. gorlickiego. MDP z OSP w Bystrej w grupie dziewczyn starszych zajęła I miejsce, a MDP z Zagórzan zajęła III miejsce w grupie chłopców starszych.

REJESTRACJA W SYSTEMIE MONITOROWANIA ZAGROŻEŃ - POWIADOMIENIA SMS


Powiadomienia alarmowe dla mieszkańców w ramach programu "Wsparcia służb ratowniczych"

Lokalny System Monitoringu i Ostrzegania Powodziowego - Aplikacja mobilna - Android


Lokalny System Monitoringu i Ostrzegania Powodziowego - Aplikacja mobilna - Android
   

Wojciech - nowy samochód dla OSP w Szymbarku

W sobotę 19 maja 2018 r. na placu przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Szymbarku zorganizowano uroczysty apel z okazji gminnych obchodów dnia strażaka, połączony z przekazaniem i poświęceniem fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego.
[1] [2] [3] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny