Strona główna

Gmina Gorlice

Sport »

Sukcesy młodych lekkoatletów UKS Kobylanka

Na tych samych zawodach srebrny medal z wynikiem 48,48 sek. przypadł w udziale sztafecie chłopców 4 x 100 m.  biegnącej w składzie: Łukasz Góra, Bartosz Reczek, Adrian Trawiński i Barłomiej Dudek.

Podczas Mistrzostw Województwa Małopolskiego w kategorii młodzików drugie miejsce zajęła sztafeta 4 x 100 metrów w składzie; Patrycja Grzesiak, Patrycja Kosiba, Anna Kudłaty i Aleksandra Laskoś oraz Bartosz Reczek w skoku w dal. Trzecie miejsce  zajęła sztafeta chłopców biegnąca w składzie: Bartłomiej Dudek, Łukasz Góra, Bartosz Reczek i  Adrian Trawiński.

Podczas Mistrzostw Województwa Małopolskiego w kategorii dzieci starszych zwycięstwa zanotowali: Natalia Kowalska w biegu na 100 metrów z czasem 13,72 i skoku w dal z wynikiem 4,63 oraz Tobiasz Mazur w skoku w dal z wynikiem 5,02. Drugie miejsca w skoku w dal wywalczył Mateusz Niziołek. Miejsca na najniższym stopniu podium zajęli: Tobiasz Mazur w biegu na 100 metrów oraz Jan Wacek w pchnięciu kulą.