Strona główna

Gmina Gorlice

Sport

   

Wymiana bramek piłkarskich na boisku sportowym w Szymbarku

Na boisku sportowym w Szymbarku zamontowane zostały nowe, profesjonalne bramki piłkarskie.
Inwestycja zrealizowana przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego  w ramach projektu Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno – Sportowa MIRS na zadanie: Podniesienie standardu boiska poprzez zakup bramek piłkarskich na stadionie sportowym w Szymbarku.
   

Nowe trybuny i bramki na stadionie w Zagórzanach

Kolejna inwestycja na obiekcie LKS Zagórzany zakończona.

Turniej Piłki siatkowej o Puchar Złotego Kiwona

W Hali Sportowej w Kobylance w dniach 22-23.09.2021 odbył się pierwszy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Złotego Kiwona, pod Honorowym Patronatem Senatora Wiktora Durlaka oraz Poseł Barbary Bartuś  w którym wzięły udział cztery drużyny z Plus Ligi, czyli najwyższego szczebla rozgrywek w naszym kraju.
   

Kolejne medale w dorobku Michała Zielenia, lekkoatlety z Kobylanki

Trwa świetna sportowa passa Michała Zielenia, mieszkańca Kobylanki, utalentowanego biegacza startującego w barwach podkarpackiego klubu sportowego Technik Trzcinica.
   

Michał Zieleń złotym medalistą halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce

Michał Zieleń, zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U20, w biegu na dystansie 3000 metrów z czasem 8:30,66. Podczas mistrzostw, które odbyły się w dniach 12-14 lutego 2021 roku w hali Arena w Toruniu, występujący aktualnie w barwach ULKS Trzcinica (woj.podkarpackie) Michał Zieleń, prowadzony przez trenera tego klubu Tomasza Wojtasa, pozostawił w tyle 20 rywali. Srebrny medal przypadł Mateuszowi Gosowi z klubu RLTL Optima Radom, brązowy Adrianowi Rombergowi z klubu MKS MOSM Bytom. Michał Zieleń mieszka w Kobylance, jest wychowankiem Jerzego Dziedziaka, trenera Uczniowskiego Klubu Sportowego w Kobylance.
Zdjęcia, źródło: Tomasz Wojtas

Brązowy medal Rafała Markowicza i Bartosza Piekarza w Mistrzostwach Polski Juniorów w badmintonie

Podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w badmintonie które odbyły się w dniach 17 - 19 kwietnia 2014 roku w Białymstoku, brązowy medal w grze podwójnej wywalczyli zawodnicy UKS Orliki Ropica Polska Rafał Markowicz i Bartosz Piekarz.

Srebrny medal Rafała Markowicza na OOM w badmintonie

Podczas zmagań w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które są jednocześnie Indywidualnymi Mistrzostwami Polski w kategorii juniorów młodszych w badmintonie rozegranych w dniach 20 - 22 czerwca 2014 roku  w  Sobótce, zawodnik UKS "Orliki" Ropica Polska Rafał Markowicz zdobył srebrny medal w grze mieszanej.

Medal Izabeli Jajko w Mistrzostwach Polski młodzików w badmintonie

Podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w badmintonie  rozegranych w dniach 16 - 18 maja 2014 roku w Kępnie, zawodniczka UKS "Orliki" Ropica Polska Izabela Jajko zdobyła brazowy medal w grze podwójnej.

Izabela Jajko Mistrzynią Polski w grze podwójnej młodzików w badmintonie

Podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w badmintonie  rozegranych w dniach 17 - 19 maja 2013 roku w Suchedniowie, zawodniczka UKS "Orliki" Ropica Polska Izabela Jajko zdobyła złoty medal w grze podwójnej.

   

Obchody 60 - lecia klubu sportowego ZAGÓRZANY

Ludowy Klub Sportowy ZAGÓRZANY obchodził w dniu 21 lipca 2013 roku jubileusz 60- lecia swojej działalności.
[1] [2] [3] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny