Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

Projekty edukacyjne w Zespole Szkół w Stróżówce

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Stróżówce, przystąpiła jako partner do projektów autorstwa Fundacji Rozwoju i Aktywności ACTUM Gorlicach.
   

Wieczorne kolędowanie w Stróżówce

We wtorek, 21 stycznia 2014 r., sala Domu Ludowego w Stróżówce rozbrzmiała radosną muzyką, śpiewem kolęd i pastorałek. Jak co roku, uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II przygotowali Wieczór Kolęd dla mieszkańców Stróżówki.
   

Kolędnicy z WTZ na Przeglądzie Kolęd

Grupa kolędnicza z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dominikowicach zdobyła 3 miejsce i brązową "Violinkę" podczas V Przeglądu Kolęd i Pastorałek, zorganizowanego przez WTZ w Lipinkach, który odbył się 23 stycznia 2014 r. Kolędnicy zaprezentowali kolędę pt. „Przybieżeli do Betlejem pasterze”.
   

Uczniowie z Ropicy Polskiej przebiegli XXIII Gorlicki bieg Sylwestrowy

Takiej liczby uczestników organizatorzy gorlickiego biegu się nie spodziewali. Na starcie stanęło blisko 550 osób, w tym 131 kobiet. Oczywiście nie zabrakło też uczniów, rodziców i nauczycieli wraz z rodzinami z naszej szkoły . Wszyscy znakomicie się bawili.
   

Jasełka w Klęczanach

W niedzielę, 22 grudnia 2013 roku, Zespół Szkół w Klęczanach rozpoczął świętowanie Bożego Narodzenia wystawieniem Jasełek. Aktorami były dzieci z Oddziału Przedszkolnego i klas I-III szkoły podstawowej, przygotowane przez swoje wychowawczynie: panią Stanisławę Gbur, panią Teresę Gizarę, panią Edytę Lianę i panią Marię Pater.
   

„Poetycka Lokomotywa” w Zespole Szkół w Zagórzanach

Rok 2013 to okazja, by w 60. rocznicę śmierci oraz 100. rocznicę debiutu poetyckiego złożyć hołd wielkiemu poecie – Julianowi Tuwimowi, twórcy wielokrotnie wyróżnianemu za swoje osiągnięcia literackie.
   

Gminny konkurs matematyczny w Bystrej

W Zespole Szkół w Bystrej odbył się konkurs matematyczny „Konkursowa Zabawa z Liczbami” dla uczniów szkół podstawowych gminy Gorlice.
   

50 lat Szkoły Tysiąclatki w Kobylance

W dniu 21 listopada.2013 r. w Kobylance odbyły się obchody 50 – lecia Szkoły Tysiąclatki. (Tv) 
   

Dzień Edukacji Narodowej

Gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła sie 15 października 2013 r. w Bystrej.

« [1] ... [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne