Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

Komiks i Koło teatralne z Bystrej nagrodzone

Koło teatralne w Bystrej "Scena 154" zostało wyróżnione na IV Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym Dzieci i Młodzieży -Kocioł Teatralny- w Andrychowie, a komiks pt. „Miłość, karabin i łzy. 126 dni” otrzymał I nagrodę w konkursie „Skarby Małopolski”.

Stypendia naukowe dla gimnazjalistów

Wójt Gminy Gorlice  wręczył 30 gimnazjalistom Zespołów Szkół gminy Gorlice stypendia naukowe im. Braci Potoczków.
   

Festiwal Nauki w Szymbarku

1 kwietnia 2014 r. w szymbarskim Kasztelu odbył się III Festiwal Nauki czyli podsumowanie uczniowskich projektów edukacyjnych, przygotowanych przez uczniów klas drugich Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Szymbarku.
   

Konkurs Ekologiczny w Dominikowicach

W dniu 04.04.2014 r. w Zespole Szkół w Dominikowicach odbył się etap gminny Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
   

„Odkrywanie Nowych Talentów” w Zagórzanach

Jak co roku, pierwszy dzień wiosny w Zespole Szkół w Zagórzanach odbywał się pod hasłem „Odkrywania Nowych Talentów”. Tym razem pożegnaliśmy zimę na sportowo.
   

„Marsz po zdrowie”

W sobotę 8 marca 2014 r. odbył się II bystrzański „Marsz po zdrowie”. Inicjatywa rozpoczęta rok temu, adresowana do kobiet i dziewcząt z Bystrej i okolic, miała swoją drugą edycję. Zdrowy styl życia, dobra kondycja fizyczna i zadowolenie z siebie, to główne hasła przyświecające tej akcji.
   

Młodzież z Bystrej na Festiwalu Teatralnym

Grupa teatralna „Scena 154” działająca przy Zespole Szkół w Bystrej została zakwalifikowana do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego Dzieci i Młodzieży „Kocioł Teatralny” w Andrychowie.
   

„Deutsch-Wagen-Tour” w ZS w Zagórzanach

Deutsch Wagen Tour przyjął zaproszenie Zespołu Szkół w Zagórzanach. Lektorka DWT w Krakowie przeprowadziła dla uczniów wyjątkowe warsztaty języka niemieckiego.
   

WF Z MISTRZEM W ROPICY POLSKIEJ

W ramach projektu SZKOŁA W RUCHU - w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej gościliśmy naszego absolwenta, mistrza karate, pana Marcina Grzeszczuka, który przyjął od nas zaproszenie i poprowadził lekcję wychowania fizycznego..
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne