Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

X EKUMENICZNA OLIMPIAD SPORTOWA

Dnia 16 maja 2015 r. w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej po raz dziesiąty odbyła się Ekumeniczna Olimpiada Sportowa – Turniej Tenisa Stołowego. W zmaganiach wzięło udział 46 zawodników z województwa małopolskiego oraz podkarpackiego.
   

Gmina Gorlice laureatem konkursu „Na wyzwania - rozwiązania”

Gmina Gorlice otrzymała nagrodę w konkursie „Na wyzwania – rozwiązania” organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w kategorii Racjonalizacja wydatków na oświatę za opracowanie projektu „Model pracy pozalekcyjnej z wykorzystaniem nowatorskich metod pracy oraz współczesnych technik informatycznych”.
   

Olimpijczyk Paweł Zygmunt w Ropicy Polskiej i Szymbarku

W dniu 30 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej i Szymbarku odbyły się spotkania z wielokrotnym mistrzem Polski, olimpijczykiem panem Pawłem Zygmuntem  - łyżwiarzem szybkim.
   

KLĘCZAŃSKIE JASEŁKA „KOLĘDA NA ZIEMI”

W niedzielę 21 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół w Klęczanach, jak co roku, odbyły się Jasełka, które przygotowali uczniowie Oddziału Przedszkolnego oraz klas 1-3 SP, pod opieką swoich wychowawczyń.
   

Z Kolędą w Ropicy Polskiej

W Zespole Szkół w Ropicy Polskiej, w dniach od 15 do 19 grudnia 2014 r. miał miejsce świąteczny Tydzień z Tradycją. W ramach tego tygodnia na terenie naszej szkoły odbywały się liczne imprezy i ciekaw zajęcia dotyczące świąt Bożego Narodzenia.

Tydzień Zdrowego Stylu Życia w Ropicy Polskiej

W dniach od 17.11 do 21.11.2014 r. w Zespole Szkół, w Ropicy Polskiej miał miejsce Tydzień Zdrowego Stylu Życia. Podczas zajęć uczniowie zdobywali wiedzę na temat potrzeby zdrowego odżywiania oraz korzyści płynących z częstego jedzenia warzyw i owoców, a także uprawiania sportu.
   

Gimnazja ze Stróżówki i Bystrej na podium w konkursie „Małopolska Szkoła z Pasją”

„Szkoła z pasją” to projekt edukacyjny, którego od 3 lat organizatorem jest Samorząd Województwa Małopolskiego. Celem konkursu jest wyłowienie wśród tysięcy małopolskich szkół tych, które robią coś szczególnego, co wyróżnia je spośród masy innych jednostek. Gmina Gorlice ma dwie szkoły, które zostały docenione przez Kapitułę Konkursową. W kategorii gimnazjum I miejsce i tytuł „Małopolska Szkoła z Pasją” przypadło uczniom ze Stróżówki, natomiast III miejsce zajęła młodzież z gimnazjum w Bystrej.
   

Przedszkole w Zagórzanach w Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

Samorządowe Przedszkole w Zagórzanach uzyskało Certyfikat przynależności do Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne