Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

OLIMPIADA POMYSŁÓW Z KLASĄ

W dniu 3 czerwca 2015 r. dziesięcioro uczniów z Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej wyruszyło do Warszawy, aby tam wziąć udział w Olimpiadzie Pomysłów z Klasą. Zajęcia zorganizowane przez naszą młodzież cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem wśród uczestników. Była możliwość spotkania i porozmawiania ze znanymi sportowcami Robertem Korzeniowskim, Moniką Hojnisz czy Piotrem Masłowskim.
   

XV OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Już od 15 lat, co roku w czerwcu zagórzańskie przedszkolaki goszczą reprezentacje wszystkich przedszkoli Gminy Gorlice na olimpiadzie sportowej pod hasłem „Sport i zabawa to fajna sprawa”.
   

X EKUMENICZNA OLIMPIAD SPORTOWA

Dnia 16 maja 2015 r. w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej po raz dziesiąty odbyła się Ekumeniczna Olimpiada Sportowa – Turniej Tenisa Stołowego. W zmaganiach wzięło udział 46 zawodników z województwa małopolskiego oraz podkarpackiego.
   

Gmina Gorlice laureatem konkursu „Na wyzwania - rozwiązania”

Gmina Gorlice otrzymała nagrodę w konkursie „Na wyzwania – rozwiązania” organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w kategorii Racjonalizacja wydatków na oświatę za opracowanie projektu „Model pracy pozalekcyjnej z wykorzystaniem nowatorskich metod pracy oraz współczesnych technik informatycznych”.
   

Olimpijczyk Paweł Zygmunt w Ropicy Polskiej i Szymbarku

W dniu 30 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej i Szymbarku odbyły się spotkania z wielokrotnym mistrzem Polski, olimpijczykiem panem Pawłem Zygmuntem  - łyżwiarzem szybkim.
   

KLĘCZAŃSKIE JASEŁKA „KOLĘDA NA ZIEMI”

W niedzielę 21 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół w Klęczanach, jak co roku, odbyły się Jasełka, które przygotowali uczniowie Oddziału Przedszkolnego oraz klas 1-3 SP, pod opieką swoich wychowawczyń.
   

Z Kolędą w Ropicy Polskiej

W Zespole Szkół w Ropicy Polskiej, w dniach od 15 do 19 grudnia 2014 r. miał miejsce świąteczny Tydzień z Tradycją. W ramach tego tygodnia na terenie naszej szkoły odbywały się liczne imprezy i ciekaw zajęcia dotyczące świąt Bożego Narodzenia.

Tydzień Zdrowego Stylu Życia w Ropicy Polskiej

W dniach od 17.11 do 21.11.2014 r. w Zespole Szkół, w Ropicy Polskiej miał miejsce Tydzień Zdrowego Stylu Życia. Podczas zajęć uczniowie zdobywali wiedzę na temat potrzeby zdrowego odżywiania oraz korzyści płynących z częstego jedzenia warzyw i owoców, a także uprawiania sportu.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne