Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

Chłopiec z Ropicy Polskiej był na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janerio

Dziś po Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janerio pozostało już tylko wspomnienie, ale za to jakie? Uczeń klasy VI ZS w Ropicy Polskiej Tomasz Piecuch był naocznym świadkiem tego, co działo się w Rio. Chłopiec wziął bowiem udział w konkursie wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich „Zostań Olimpijczykiem”.
   

II GALA EDUKACJI

14 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej odbyła się II Gala Edukacji, podczas której  wręczono nagrody i wyróżnienia dla wszystkich laureatów oraz finalistów różnego rodzaju konkursów i olimpiad.

I MISTRZOSTWA MAŁEGO MISTRZA ROPICA POLSKA 2016

W naszej szkole drugi rok z rzędu realizujemy program „Mały Mistrz”, który właśnie ma za zadanie wspieranie nauczycieli klas I – III SP przez nauczyciela wf – u.
   

Projekt NA WŁASNE KONTO

W Gimnazjum w Zespole Szkół w Dominikowicach odbyło się podsumowanie  realizacji projektu „Na własne konto”, którego celem było poszerzenie wiedzy ekonomicznej, kształtowanie aktywnych i przedsiębiorczych postaw oraz nabycie umiejętności planowania własnej ścieżki zawodowej wśród uczniów gimnazjum.
   

Wystawa „MISTRZ I UCZEŃ”

Już od kilku dni w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Nowym Sącz oglądać można wystawę pod tytułem „MISTRZ I UCZEŃ”. Autorami wystawianych prac są uczniowie klas gimnazjalnych; ZBIGNIEW SZPAKOWSKI KL. II GIM., ŁUKASZ TRYBUS KL. II GIM., KLAUDIUSZ FILUŚ KL. I A GIM. oraz nauczyciel Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej pan Arkadiusz Kapłon.
   

Pierwsze miejsce dla Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej w konkursie „Szkoła otwarta- szkoła aktywna”

Ogłoszony przez  Kuratorium Oświaty w Krakowie konkurs „Szkoła otwarta- szkoła aktywna” miał za zadanie zaprezentować dorobek  małopolskich szkół i przedszkoli na polu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz promowanie idei tej współpracy wśród tych szkół, które jeszcze jej nie podjęły. Pierwsze miejsce w swojej kategorii zajął Zespół Szkół w Ropicy Polskiej.

ZIMOWA OLIMPIADA POMYSŁÓW Z KLASĄ

W dniu 17 grudnia 2015 r. ośmioro uczniów z Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej pod okiem opiekunów Wioletty Podsadowskiej, Agnieszki Skowronek oraz Dariusza Piekarza wyruszyło do Bytomia, aby tam wziąć udział w niezwykłym przedsięwzięciu. Od października, już po raz kolejny, zaangażowaliśmy się w program Wf z klasą.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] ... [14] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne