Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”

Gmina Gorlice podpisała z Województwem Małopolskim umowę partnerską na realizowanie projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.
   

III Gala Edukacji w gminie Gorlice (tv)

Najlepsi uczniowie Gminy Gorlice, ich rodzice oraz nauczyciele, wzięli udział w III Gali Edukacji. 7 czerwca 2017 r. sala gimnastyczna w Dominikowicach zgromadziła laureatów konkursów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych, artystycznych oraz osoby o niezwykłych pasjach i zainteresowaniach.

WIELKIE OLIMPIJSKIE ŚWIĘTO W ROPICY POLSKIEJ

Po Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janiero pozostało już tylko wspomnienie, ale dla ucznia Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej – Tomasza Piecucha - była to szczególna Olimpiada, bowiem mógł w niej uczestniczyć na żywo. Dzięki temu, iż wziął on udział w konkursie Zostań Olimpijczykiem.
   

Podsumowanie małopolskiego projektu „Już pływam” w Gminie Gorlice

Szkoły Podstawowe w Gminie Gorlice zakończyły realizację małopolskiego projektu „Już pływam”, w ramach zadania Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży.
   

FESTIWAL KULTUR W ZS W ROPICY POLSKIEJ

Polska to piękny kraj, a my - jako jego mieszkańcy – powinniśmy być z tego dumni. I jesteśmy! Świadczy o tym chociażby zorganizowany na terenie Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej Festiwal Kultur. Uroczystość przygotowana została jako efekt końcowy pracy w ramach projektów „Z kulturą i sztuką za pan brat” oraz „Łemkowie – historia znana i opisana.”
   

Konkurs „ODBLASKOWA SZKOŁA” w ZS w Zagórzanach

W Zespole Szkół w Zagórzanach odbyło się podsumowanie konkursu "ODBLASKOWA SZKOŁA", organizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego Wojewódzkiej Policji w Krakowie.
   

„Odblaskowa szkoła” w Stróżówce

Zespół Szkół w Stróżówce przystąpił do realizacji zadań w ramach konkursu „Odblaskowa szkoła”, którego celem jest zwiększenie aktywności uczniów szkół podstawowych w korzystaniu z elementów odblaskowych oraz zwiększenie dbałości o bezpieczeństwo uczniów w drodze do i ze szkoły.
   

Dzień Edukacji Narodowej

"Najlepsi nauczyciele to ci, którzy wskazują, gdzie patrzeć, ale nie powiedzą, co masz zobaczyć"

13 października 2016 r. w Kobylance odbyły się gminne uroczystości Dnia Edukacji Narodowej. Wójt gminy podziękował nauczycielom i pracownikom oświaty za ich pracę i zaangażowanie.
   

DZIEŃ Z KRÓLOWĄ SPORTU W ZAGÓRZANACH

W Zespole Szkół w Zagórzanach, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, pod hasłem „Be active” - czyli bądź aktywnym!, odbyły się zawody sportowe czyli spotkanie z Królową Sportu – czyli Lekką Altletyką.

MEGAMISJA W ZESPOLE SZKÓŁ W ROPICY POLSKIEJ

Aby wzbogacić ofertę dydaktyczną, świetlica szkolna w Ropicy Polskiej wzięła udział w konkursie Fundacji Orangę na nakręcenie  30 - sekundowego filmiku promującego świetlicę szkolną. I udało się. Spośród niemal 752 filmików eksperci z Fundacji Orange wybrali 300 świetlic. Dzięki temu od września 2016 do czerwca 2017 roku w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej realizowane będą zajęcia polegające na rozwijaniu kompetencji cyfrowych wśród dzieci i młodzieży.
« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] ... [14] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne