Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

Dni Otwarte w Przedszkolach

Dni Otwarte w przedszkolach to akcja promująca projekty Gminy Gorlice „Przedszkole na 6”, „Przedszkole jest OK!”, „Wymarzone przedszkole” i „Przedszkole jest super!” "współfinansowane ze środków unijnych. W dniach 23 - 30 stycznia 2012 r. na terenie Samorządowych Przedszkoli gościliśmy rodziców dzieci 5-6-letnich, które bezpośrednio brały udział w projektach. Dzieci zaprezentowały wówczas nabyte podczas realizacji projektu umiejętności.
   

Seminarium „Dlaczego warto zadbać o rozwój małego dziecka i jak to robić?”

W dniu 24 stycznia 1012 r. w Urzędzie Gminy Gorlice odbyło się seminarium pt. „Dlaczego warto zadbać o rozwój małego dziecka i jak to robić?”. Organizatorami spotkania byli: Wójt Gminy Gorlice, Instytutu Komeńskiego Sp. z o.o. sp. k. oraz partner programu „OD SERCA DLA DZIECKA” firma NUTRICIA  Sp. z o.o. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy na temat znaczenia wczesnego dzieciństwa w dalszym rozwoju i edukacji młodego człowieka.

   

"Przedszkole jest super!"

Wraz z początkiem roku szkolnego 2011/2012 przedszkola z terenu Gminy Gorlice rozpoczęły realizację projektów Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Priorytetu IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach (Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich).

« [1] ... [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne