Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja

   

„Spotkanie z poezją” w Klęczanach

W dniu 21 września 2012 r. w Zespole Szkół w Klęczanach odbyło się „Spotkanie z poezją” w ramach XXII Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej.
   

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Gorlice

W dniu 15 października br. w Zespole Szkół w Dominikowicach odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wójt Gminy Gorlice przedstawił informację o stanie oświaty w Gminie, podziękował pedagogom i pracownikom administracyjno - obsługowym za zaangażowanie w pracy oraz złożył im życzenia.

   

Nowi nauczyciele mianowani w Gminie Gorlice

Wójt Gminy Gorlice uroczyście wręczył dwunastu nauczycielom, zatrudnionym w przedszkolach i szkołach prowadzonych przez Gminę, akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.
   

Półkolonia w Zespole Szkół w Stróżówce

W dniach 16 – 29 sierpnia 2012 roku, w Zespole Szkół w Stróżówce stacjonowała półkolonia, której organizatorem i sponsorem jest Krajowa Rada Izb Rolniczych, oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Uczestnikami półkolonii była grupa pięćdziesięcioroga trojga dzieci i młodzieży z rodzin rolników z Szymbarku, Bystrej, Ropicy Polskiej, Zagórzan, Kwiatonowic, Dominikowic, Kobylanki i Moszczenicy.
« [1] ... [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] »

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne