Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja »

Gmina Gorlice laureatem konkursu „Na wyzwania-rozwiązania” - druga część nagrody

Gmina Gorlice laureatem konkursu „Na wyzwania-rozwiązania” - druga część nagrody

Pod koniec marca 2015 r. gościliśmy w Gminie Gorlice ekipę filmową z Warszawy, która nakręciła film ukazujący - z perspektywy czasu - efekty jakie uzyskaliśmy w szkołach poprzez realizację w latach 2010-2013 projektu innowacyjnego testującego pn.: „Model pracy pozalekcyjnej z wykorzystaniem nowatorskich metod pracy oraz współczesnych technik informatycznych”.

Film promujący osiągnięcia Gminy Gorlice/Oświatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Gminy Gorlice jest drugą częścią nagrody za zwycięstwo w konkursie „Na wyzwania-rozwiązania” w kategorii „Racjonalizacja wydatków na oświatę”.

Zachęcamy do obejrzenia filmu oraz do zapoznania się z publikacją – poradnikiem: Na wyzwania - rozwiązania. Dobre praktyki samorządowe w zakresie zarządzania oświatą, w którym zaprezentowane zostały wszystkie prace przesłane przez uczestników konkursu.

Film oraz publikacja zostały przygotowane w ramach projektu „Doskonalenie strategii zarządzania oświatą na poziomie regionalnym i lokalnym – II etap”, realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie w partnerstwie z firmą Vulcan Sp. z o.o.

FILM

STRONA PROJEKTU I FILM

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne