Strona główna

Gmina Gorlice

Edukacja »

Dni Otwarte w Przedszkolach

Dni Otwarte w przedszkolach to akcja promująca projekty Gminy Gorlice „Przedszkole na 6”, „Przedszkole jest OK!”, „Wymarzone przedszkole” i „Przedszkole jest super!” "współfinansowane ze środków unijnych, a realizowane w ramach priorytetu IX, poddziałania 9.5.

W dniach 23 - 30 stycznia 2012 r. na terenie Samorządowych Przedszkoli odbyły się Dni Otwarte związane z projektem realizowanym przez Gminę Gorlice.
W tych dniach gościliśmy rodziców dzieci 5-6-letnich, które bezpośrednio brały udział w projektach. Dzieci zaprezentowały wówczas nabyte podczas realizacji projektu umiejętności.

 

Był to pierwszy tak ważny debiut przedszkolaków. Dzieci przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek, wierszy i tańców, cierpliwie znosiły próby części artystycznej. Był to dla nich ogromny, ale miły wysiłek. Uporały się z tym ciężarem doskonale, czego efekty mogli podziwiać rodzice.

Dyrekcje przedszkoli rozpoczęły uroczystości powitaniem przybyłych gości i rodziców. Obecna była Pani dyrektor OZEA Gminy Gorlice Barbara Wiatr, wójt Gminy Gorlice – Pan Ryszard Guzik, radni wsi, dyrektorzy szkół. Najmłodsi zaprezentowali różnorodny program artystyczny.

Każdemu przedszkolakowi został wręczony pamiątkowy dyplom. Wszyscy życzyli im wielu sukcesów oraz radości z pobytu w przedszkolu. Na zakończenie czekał na dzieci, rodziców i gości poczęstunek sfinansowany przez EFS.

Dominikowice 1Kobylanka1Kobylanka2
Kobylanka3Ropica Polska1Ropica Polska2
Ropica Polska3Ropica Polska4Stróżówka1
Stróżówka2Stróżówka3Stróżówka4
Bystra 1Bystra2Bystra3
Bystrra4Bystra5Bystra6
Bystra7Klęczany1Klęczany2
Klęczany3Klęczany4Klęczany5
Klęczany6Klęczany7Kwiatonowice1
Kwiatonowice2Kwiatonowice3Kwiatonowice4
Kwiatonowice5Kwiatonowice6Kwioatonowice7
Szymbark1Szymbark2Szymbark3
Szymbark4Szymbark5Szymbark6
Szymbark7Zagórzany1Zagórzany2
Zagórzany3Zagórzany4Zagórzany5
Zagórzany6Zagórzany7Dominikowice2
Dominikowice3Dominikowice4Dominikowice5
Dominikowice6

Mapa serwisu
Europejski Fundusz Rolny
© Gmina Gorlice
Opracowanie   BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne